Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol találok olyan oldalt ahol...

Hol találok olyan oldalt ahol a kómával kapcsolatban tudnák orvosnak e-mailt írni? Fontos

Figyelt kérdés
estleg ha valaki tudná milyen orvos hatáskörébe tartozik milyen orvos tudna nekem válaszolni kómával kapcsolatba?
2010. jan. 7. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:

aneszteziológia és intenzív terápia


mi lenne a kérdés?

2010. jan. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
édesapám kómában volt 5hónapig és tüdőgyulladást kapott amit sajnos nem élt túl...és nagyon sok kérdés van bennem amire az orvosok akik kezelték egyszerűen semmire nem tudtak választ adni és én ezt nem tudom elfogadni igenis kell hogy legyen rá magyarázat...éber kómában volt és fájdalmai is voltak,vajon hallotta e ha beszéltünk hozzá és először mesterséges kómában tartották azt mondták 3 nap után elkezdik felébreszteni és valószinüleg fel is fog erre 3nap után közölték nem fog felébredni és nem tudják miért és hogy valószinüleg az agya is károsodott és amíg a szervezete bírja addig ilyen állaptban lesz...kérdezem én ha semmire nem tudnak válaszolni az orvosok akkor mi a jó istennek engedik ki őket így az iskolából hogy mehet el valaki így orvosnak hogy gőze nincs mi a beteg baja...........
2010. jan. 8. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!