Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A végleges szőrtelenítés milyen?

Ironhide12 kérdése:

A végleges szőrtelenítés milyen?

Figyelt kérdés
a végleges szőrtelenítésről tudnátok mondani egy pár fontos dolgot esetleg akinek már csinálták annak a véleményére kíváncsi vagyok ..
2014. júl. 13. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az se végleges. Pár hónap után meg kell ismételni és addig is kenni kell minenféle szőrnövekedés gátló krémekkel.
2014. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Nem igaz, hogy kenni kell. Semmivel sem kell kenni. De valóban nem végleges, igaz, hogy csak idővel nő vissza, minimum fél év, de lehet néhány év is. És olyankor sem sok, könnyen újra kiirtható.


Én az IPL-t ismerem. Működik, ha fehér bőrű és sötét szőrű vagy. De ha nem fáj, akkor MENEKÜLJ abból az adott szalonból, mert kamu kezelést sóznak rád!! Fájnia kell, keményen csípni, amikor felvillan a lámpa, hiszen éppen kiégetik a szőrt. Ha égett szőrszagot is érzel, az még jobb. Bocs, ha ez borzasztóan hangzik, de így van.


Ami nem fáj, az kamu, és nem fog kihullani tőle a szőröd. Ami fáj, attól viszont tényleg kihullik. 6-10 kezelés kell, mire az újra kinövő szőr végleg kiritkul és eltűnik. Addig is minden kezelés után kb 2 hétig teljes a simaság, és olyan ~4 hét alatt nő vissza rendesen a szőr.

2014. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy kenni is kell.
2014. júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[Kettes válaszadó]

"Addig is minden kezelés után kb 2 hétig teljes a simaság, és olyan ~4 hét alatt nő vissza rendesen a szőr."


Ez nagy butaság amit írsz....

Én dióda lézeres szőrtelenítésre járok, most vagyok túl a 6. alkalmon (intim+hónalj). Szőke vagyok és világos a bőröm.

Úgy kell menned, hogy kezelés előtt 3-4 nappal le kell borotválni a szőrt, hogy megfelelő nagyságú legyen. Kezelés: Bekennek egy zselével, ami hűti a bőröd, hogy ne égjen meg + jobban csúszik a lézerfej. Megkérdezik, hogy milyen fokozatban jó, ha nagyon fáj nem jó, mert megégeti a bőröd. A kezelés után olyan mintha semmi nem történt volna, ez a két hét simaság OSTOBASÁG. amikor eltelik kb 3-4 hét akkor láthatod, hogy sok szőr nem nőtt ki a 5. - 6. héten mehetsz a következő kezelésre. A kezelések között ugyanugy nő a szőr, csak ritkásabban, minél több alkalmon vagy túl annál több szőrtüszőt írt ki a lézer. 5-10 kezelés után végleges a szőrtelenítés. Ajánlatos félévente - évente egy kezelésre elmenni, és elvileg tényleg véglegesen nem fog kinőni a szőrőd. (Még nem tudom, nekem a fele hullott ki kb foltokban) A kezelések közt tilos gyantázni, csipeszelni, szolizni, napoztatni a kezelt felületet, csak borotvát használhatsz.

2015. márc. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jah és nincs égett szőrszag, és nem kell kenni, ezek ostobaságok.
2015. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!