Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális dolog, . Hogy a lágy...

Normális dolog, . Hogy a lágy (próba) kontaktlencse alig javít valamit a látásomon? Még a szememet sem tudom normálisan kifesteni, el kell döntenem, megrendelem-e. Ráadásul sokáig tart, míg berakom, alig volt idő a betanításra.

Figyelt kérdés

#lágy kontaktlencse #röviglátás
2014. júl. 16. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális en biztosan nem rendelném meg.mindegy hogy próbalencse vagy nem.
2014. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem megfelelő a dioptria?
2014. júl. 17. 12:21
 3/5 anonim válasza:
Nem cserélted össze véletlenül a két szemedre való lencsét? (ha különbözik a dioptria)
2014. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyforma a dioptria,pár nap után összecserélhettem,mikor az egészet ledöntöttem idegességemben. A berakás már kicsit könnyebben megy,mióta megnéztem a neten a technikáját,ugyan is nem mondták,hogy lefelé kell nézni.
2014. júl. 19. 06:41
 5/5 anonim ***** válasza:
kontaktlencsében nem is fogsz látni olyan közelre, hogy szemedet fesd, már ha mínuszos lencséről beszélünk...amúgy milyen dioptriájú a szemüveged és milyen a lencse?
2014. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!