Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne 18 órát aludni?

Hogyan lehetne 18 órát aludni?

Figyelt kérdés

Vagy mennyi az a maximum idő, amit át lehet aludni, ha közben nappal lefárasztom magam? Akár több napig is ezt a körforgást alkalmazva.

Csak kíváncsiságból. Tippeket, tapasztalatokat várok! Köszi! :)



2014. júl. 17. 18:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Meg ha szellemi munkával fárasztom le magam (az ugye jobban lefáraszt, és nehezebb is kipihenni, mint a fizikait), akkor sikerülhet többet aludni?
2014. júl. 17. 18:14
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem a max is olyan 12-13ora volt egyhuzamba eddig miutän ket napja nem aludtam semmit. Szämomra fizikai megterheles utän lehet jobbat aludni. Miert akarsz amugy 18 orät aludni? Biztos lehet annyit aludni ha kiüti magät az ember:)
2014. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, egyébként azért, mert nagyon várom a jövő hetet, és szeretném, ha minél gyorsabban telne az idő, de lehet, hogy inkább jobb ötlet lenne addig könyveket olvasnom :) Mert azt ugye korlátlan ideig tudok, aludni meg nem :D
2014. júl. 17. 18:24
 4/11 anonim ***** válasza:
1 hetes balatoni ivás után, ahol napi pár órákat aludtunk, itthon két napig aludtam, párszor szakítottam meg enni, inni, wczni.
2014. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet, így:

- szarrá dolgozod magad hetekig, pl. a férjem lefeküdt éjfél körül, felkelt este hétkor, mondtam neki, hogy nem fog tudni éjjel aludni, erre azt válaszolta, hogy dehogynem és este 11-kor visszafeküdt aludni és délig aludt. Vele ez sokszor előfordult már.

- gyógyszerek, vagy

- nagyon berúgsz.

2014. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a többi választ is, dolgozni viszont nem tudok még, mert most érettségiztem, jövőre kezdek szakmát tanulni :)
2014. júl. 17. 18:27
 7/11 anonim ***** válasza:
ha ugy erölteted az alväst föleg ennyit,az nem feltetlen egeszseges szoval inkäbb a könyv,zenehallgatäs vagy bärmi ami leköt
2014. júl. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
:) Hamar eltelik az az egy hét, nem kell trükköznöd, csináld a dolgodat, amit máskor is szoktál.
2014. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán van most mit csinálnom, mert ugye nem kell mennem kötelezően sehova. De lehet hogy a könyvolvasás, zenehallgatás mellett kitakarítom a házat, meg házimunkát csinálok :)
2014. júl. 17. 18:36
 10/11 anonim ***** válasza:
én 2 hétnyi megszakítás nélküli 16 órázás után 23 órát aludtam egyhuzamban...
2014. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!