Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vezető jegyvizsgáló (máv)...

Vezető jegyvizsgáló (máv) teszteken sikeres szereplésem után vagyok, következik az egészségügyi vizsgálat, mire számítsak?

Figyelt kérdés
lesz pszichológia, belgyógyászat, vérvétel, ennyit tudok. nincs semmilyen betegségem, látásom hallásom jó, de tartok a pszichológiai teszttől is, vért még soha nem vettek tőlem, és nagyon nem szeretnék elbukni. mit tehetek? pszichológiai vizsgálaton milyen típusú kérdések vizsgálatok lehetnek?

2014. júl. 18. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Foglalkozás-egészségügyi orvos fog megvizsgálni, érdemes felhívni a rendelőt, ha biztosra akarsz menni. Melyik telephelyen volt az elbeszélgetés?

A telephelyhez legközelebbi üzemorvost vagy háziorvost válaszd ki az alábbi oldalon, itt a megadott telefonszámon utána érdeklődhetsz a vizsgálatnak munkaidőben: [link]


Egyébként az általános egészségi vizsgálaton nincs semmi különös, olyan mint az iskolaorvosnál. Ha szemüveged van, az sem jelent hátrányt. A pszichológiai vizsgálatról viszont nem tudok sokat. Intelligencia-teszted volt? Mert ha nem, akkor a pszichovizsgálat része lesz...

2014. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is megyek majd orvosira nemsokára, vérvétel biztosan lesz? Én ezt nem is tudtam.:O

Egyébként pszichológiai szerintem nem olyan vészes, nagyjából tudom, hogy ott mire lehet számítani, én sokkal jobban félek a vizsgálatoktól, hogy hátha valami miatt nem lesz meg.

2014. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Minden rendben lesz
2014. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
vér és vizeletvizsgálatra, EKG-ra, fülészetre, szemészetre, és persze az agyturkálóra. Ha kíváncsi vagy arra, hogy miért bukhatsz meg, itt a törvény: [link]
2014. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
89%

Pontosabban:

általános orvosi vizsgálat, teljes labor, fül-orr gége, hallásvizsgálat, EKG, szemészet(szemnyomás, térlátás, színtévesztés stb.), pszichológia. A pszichológiai vizsgálatnál nem csak beszélgetés van. Mindenféle gépeken kell szarakodni... Néznek mindent.

2014. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 chrissh válasza:
Én most megyek tesztet írni. Milyen kérdésekre lehet számítani?
2017. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!