Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A háziorvos írna, írhat fel...

A háziorvos írna, írhat fel nekem ilyen esetben valamilyen nyugtatót vagy máshová küldene?

Figyelt kérdés
19 vagyok, alapból egy zárkózottabb csendesebb személyiség és mostanában mégjobban bennem van ez hogy meg kell felelnem a suliban, gyakorlaton. félév is rátesz egy lapáttal és hogy gyakorlaton teljesen lejárat egy dolgozó a folyamatos lehetetlen feladatokkal, piszkos mocskos dolgokat bíznak a tanulóra mert az ugye megcsinálja mert meg kell csinálnia...megtudtuk hogy most január végén lesz egy szakmai vizsga amin ha nem felelünk meg nem mehetünk jövőre szakmunkásvizsgázni sem és és eléggé béna vagyok ezekhez mivel szinte csak pakolásra, takarításra ilyesmikre vagyunk ott befogva...ezt nyilván nem mondhatom az orvosnak, nem is kiváncsi rá. ha elmegyek a háziorvosomhoz és elmondom hogy mostanában nagyon ideges, feszült vagyok sokat stresszelek, és próbáltam már gyógynövényes nyugtató teákat sikertelenül, ír fel nekem valamilyen nyugtatót /szorongásoldót vagy pszichológushoz pszcihiáterhez küld? mert arra végképp nem lenne energiám most. és ugyanúgy leigazolja mint betegségnél azt a napot mikor elmegyek mégha csak gyógyszert iratni is ki vagy ha ki sem adja nem tudom, vagy ilyenekre nem adnak még igazolást sem? köszi a válaszokat
2010. jan. 9. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jelezném az osztályfőnökömnek, vagy az igazgatónak ezt a problémát.Nehogy már neked,nektek kelljen nyugtatót szedned, egy ilyen ember miatt. Beszéljetek össze osztálytársak és együtt menjetek panaszt tenni, az hatásosabb. Ne légy nyuszi!!!
2010. jan. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ketten vagyunk ott az osztályból és az osztályfőnöknek vajmi kevés köze van a gyakorlati munkahelyen történő dolgokhoz...esetleg a főnöknek szólhatnék de nem akarom még rosszabb helyzetbe sodorni magam szóval ezt inkább hagyjuk..
2010. jan. 9. 00:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor nálunk panaszt tettek egy gyakorlati tanár ellen, akkor még a csajt nevezték meg bűnösnek, hogy biztos felesel vagy valami amiért ez a helyzet kialakult, természetes, hogy a tanár a tanárt védi, uh nem biztos, hogy ez jó ötlet...


Aznap menj dokihoz, amikor a gyaxi van, és mondd meg, hogy már nem fogsz beérni, ezért szeretnél arra a napra egy igazolást, mondjuk nem tudom milyen a viszonyod a dokiddal, de ha valamiért visszakérdezne találj ki előre valami választ, hogy ne bukj le

2010. jan. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy sulinapon szeretnék menni mert nem szeretném utólag majd bepótolgatni a gyakszi napokat... nem gyakorlati tanár hanem dolgozó külső munkahelyen ahol vagyok. ez egy teljesen más világ mint a suliban egy gyakorlat. sokkal hát..idegölőbb
2010. jan. 9. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!