Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Évek óta tartó nyugtatókat...

Évek óta tartó nyugtatókat ellehet -e hagyni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 19:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Most 51 vagyok.Kb 5 évig xanax,most rivotril vagy 2x1mg vagy egy 2 Mg.Rá félórára ,2 hete kell lenfódormin,de nem pihenem ki magam tőle.Az eunoktint próbáltam,semmit sem aludtam tőle.Tudom a mozgás a sport...Sajna stresszes a munkahelyem is és a lakhely is.Váltsak gyógyszert,hogy mindennap kipihenten ébredjek?Ha szabin voltam elkövettem olyan hibát,hogy sokáig fel voltam hajnalig,lehet,hogy ez nem jó.Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 19. 19:16
 2/3 anonim ***** válasza:
A rendszeres életritmus a jó. Ha le akarsz jönni a gyógyszerről, az orvosoddal kell megbeszélned, és vele együtt folyamatosan, apránként elhagyni (ha megy).
2014. júl. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1 éve meglévő lendorminból pár szem hiányzott,da sajnos olyan problémák jöttek közben amit nem tudok megoldani.Többek között barátnőmtől elkaptam egy nemi bajt,a gyógyítható változatból,2 szer visszafogadtam.Azt mondta nincs baja.Még egyszer megfertőzött.Már nem bízok egyetlen nőben sem.Az eredményeim negatívok,de minek az árán..
2014. júl. 20. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!