Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok pihentetően...

Miért nem tudok pihentetően aludni?

Figyelt kérdés

Már próbálkoztam azzal hogy 8-kor lefekszem és 8:30-ra el is aludtam, másnap 8-kor keltem fel! De ugyanolyan álmos voltam egész nap mint amikor 11-kor fekszem le 11:30-kor alszom el. Ja és akkor is 8-kor keltem fel! Mit csináljak hogy rendesen kitudjam pihenni magam?

Csak normális válaszokat!

13/l


2014. júl. 19. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Napközbe fárazd le magad sportolással vagy amit szeretsz, este pedig csak akkor menj aludni, mikor már fáradtnak érzed magad. Ez így nyáron, egy nyugisabb napon simán bevállalható :)
2014. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Holnap megpróbálom!!
2014. júl. 19. 21:33
 3/3 emma69 válasza:
Nagyon fura amit írsz. Az ilyesmi utalhat valami egyéb betegségre is, lehet hogy jobb lenne legalább rákérdezni egy orvosnál hogy mi ez. Amit én olvastam az az hogy nemcsak a túl kevés a túl sok alvás se biztos hogy jó. Tehát mondjuk állítsd be az alvóidődet és ne ingadozz, mindig ugyanakkor feküdj és kelj fel, és nem ajánlanám a 8 órakkor lefekvés, a legjobb ha mondjuk 10re már ágyban vagy és negyedkor vagy félkor már alszol. Reggelre pedig állítsd be az ébresztőt mondjuk 7re. Főzz magadnak egy zöld teát, vagy valami élénkítőt, ne egyél nehéz kajákat, mert az is álmosít, tornázz reggel az is feldob. Azt hiszem ennyi az amit tudok javasolni. Ha semmi nem segít ne félj orvoshoz fordulni!
2014. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!