Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szenvedek attól hogy nem...

Szenvedek attól hogy nem tudok aludni. Reggel 8-ig fetrengek az ágyban és délután 3-ig alszok. Van itt még rajtam kívül valaki így ezzel? 18F

Figyelt kérdés
Nem stresszelek, nincs semmi ami nyugtalaníthatna engem. Egyszerűen az a bajom hogy nem tudok aludni. Most is teljesen le vagyok izzadva és szenvedek attól hogy nem tudok aludni...

2014. júl. 22. 03:05
 1/7 anonim ***** válasza:
4-ig fent vagyok,délután 2-3-4-ig alszom.Nem stresszelek,mégis van valami legbelül :)
2014. júl. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Átlagban nekem is sikerül hajnali 4-5kor lefeküdni... :(
2014. júl. 22. 03:09
 3/7 anonim válasza:
én is 5-6-ig fent vagyok, de én aztán 11-kor körül felébredek
2014. júl. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van.Nekem már elég tesznye tüneteim vannak emiatt.Lefogytam,idegbeteg vagyok,elfelejtek dolgokat stb.Úgyhogy óvatosan.
2014. júl. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem ma nem is alszok inkább :( Legalább így lefekszek korábban.
2014. júl. 22. 05:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Én este 8-kor már alszom,viszont reggel 3-kor már fent vagyok...Ez se jobb.Egyszerűen utálok aludni!
2014. júl. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 2-3-ig fenn vagyok , elöbb nem is tudnék elaludni. Kb.délbe kelek fel vagy később, olyan 1 fele. Nem tudom hogy fogok visszrázódni ha újra lesz suli.:/
2014. júl. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!