Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elájultam,...

Mit tegyek ha elájultam, sírógörcsök van és fa a fejem?

Figyelt kérdés
A barátommal élek. Ma szakítottunk mielőtt ő elment dolgozni. Hnapig elkell hagynom a lakásunkat. 1 órája sírok. Az előbb felálltam összeestem és bevertem a fejem. Azóta nagyon fáj, szédülök és hányingerem van. Mit tegyek? :( 18/L
2014. júl. 22. 21:17
 1/5 A kérdező kommentje:

*sírógörcsöm

*fáj

Bocsánat, de írni is nehezen megy. :(

2014. júl. 22. 21:19
 2/5 anonim ***** válasza:

"fa a fejem"


Bocsi de en ezt most megmosolyogtam.


Hät probäld meg összesedni magad. Pakolj össze es probälj meg aludni, bär lehet nem fog menni. Aztän holnap induläs haza a szülökhöz vagy ahova akarsz menni.

2014. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel egy barátnődet, anyukád, apukád.

Ha rosszul vagy, azonnal hívj mentőt.

2014. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Vegyél egy forrófürdőt,és feküdj le aludni. Ha még nem rámoltad össze a dolgaid,holnap rámold össze,és mielőtt indusz,írj neki egy búcsúlevelt vagy beszéld meg vele személyesen a dolgot. Szólj az egyik barátnődnek,hogy menjen át segíteni esetleg összepakolni vagy csak beszélgetni,és hogy vigyázzon rád.
2014. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be Valeriána Relaxot és próbálj megnyugodni. Lehet hogy még kibékültök.
2014. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!