Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pectussal (tölcsérmelkassal)...

NidiKing kérdése:

Pectussal (tölcsérmelkassal) műtöttek meg és kováncsi lennék hogy mennyi időbe telik átlagban viszaálni a normál napirendbe?

Figyelt kérdés

2 hete műtöttek meg (nuss eljárással) egy olyan 6 cm-es mélyedéssel a doktor nekem kérdésemre azt válaszolta hogy olyan 5hét amíg lehet úsznom és kb 2hónap amíg újra edzhetek de biztos lehet hamarabb is edzeni vagy ha nem lehet felsőtestre akkor lábra lehetne?

Fiú/16


2014. júl. 22. 22:24
 1/1 anonim válasza:

14 nap után már sikeresen húzódzkodtam mondjuk fájdalmas volt, de megérte... Biciklizni is két hét után kezdtem el, nem lett semmilyen bajom tőle:D Az erőltetés csak jót tesz neki, illetve a röhögés is. Persze ne ess túlzásokba. Gyógytornát pedig napi szinten csináltam, és sokat mozogtam.

Vannak akik egy hónap után járnak konditerembe rendes edzéstervvel.

2014. szept. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!