Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bizsut nem bírja a fülem,...

A bizsut nem bírja a fülem, mert begyullad tőle. Most nemesfém van berakva állandóra. Szerintetek bírná az ezüstöt is? Mert arra akarom kicserélni.

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nem lehet tudni előre.

Nekem csak az aranyat bírja csak állandóra, az ezüsttől is begyullad. Szerencsére csak akkor, ha állandóan benne van.

Szóval tudok bizsut is hordani, csak nincs benne folyamatosan, éjjel-nappal.

2014. júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem fémallergia?

(Bocsánat, ha rosszat írtam, nem értek hozzá.)

2014. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Babakoromban lőtték be nekem ezt a nemesfémet ami most is benne van. Aztán 5 évesen kaptam egy aranyfülbevalót és azt is bírta. De én nem szeretem az aranyat, inkább az ezüstök tetszenek. Pár éve kivettem az aranyat, és nem volt benne semmi. 3 hónapja újra kiszúrattam és azért tettem bele a nemesfémet. A bizsut egy napig bírja de utána vérzik. Volt aki azt tanácsolta, hogy kenjem be színtelen körömlakkal és akkor nem fogja irritálni.
2014. júl. 24. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!