Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor veszik ki a jóindulatú...

Mikor veszik ki a jóindulatú petefészek cisztát?

Figyelt kérdés
Ha nagyon fáj tőle a hasam és nagy, akkor ki fogják venni megint? :/

2014. júl. 25. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Beszéld meg az orvossal, hogy javasolja-e

vagy nem

2014. júl. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyankor szokták leginkább javasolni a kivételt, ha valaki emiatt nem tud teherbe esni
2014. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mekkora?
2014. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

legutóbb 6,8 x 4,6 m volt és azt mondták, hogy mimdenképpen menjek vissza ultrahangra.

másfél éve hasfájással kerültem kórházba és kivették :/

2014. júl. 25. 16:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Cm, elírtam :D
2014. júl. 25. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:

szia.Mi ujsag veled, hogy vagy? irnal nekem kerlek,akar privit. nekem is a napokban derult ki, hogy van egy petefeszek cisztam. Egesz nap rosszul erzem magam rola, hanyingerem van es faj azon az oldalon.

Neked is egesz naposak a rosszulletek vagy csak mensrtuaciokor jelentkeznek.

2014. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem egy 6 centis cisztám volt, fájt egy kicsit, éreztem, hogy valami nem stimmel, aztán megjött 14 napra, ekkor mentem el orvoshoz és derült ki. Nekem azt mondták, hogy ekkora ciszták nem múlnak el maguktól, meg kell műteni. Beutaltak a kórház ambulanciájára ott azt mondták, hogy várjunk még 1 vagy 2 menstruációt, az első menzesz után elmentem ultrahangra és 2,5 cm-re zsugorodott majd 1 hónap múlva eltűnt. Én úgy tudom, akkor veszik ki ha 5 cm-nél nagyobb, vagy komoly fájdalmakat okoz.
2014. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!