Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amikor napközbe vagyok nagy...

Amikor napközbe vagyok nagy wc-n és nem tudom kimosni a fenekem estére kicsit kakis szokott lenni a bugyim ez olykor igen kellemetlen szituációkat okoz egyszer meglátta a barátom én meg égtem mint a rongy. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%

Tanuld meg a WC-papírt rendesen használni. A legtöbb embernek nincs lehetösége minden alkalommal megmosakodni, ennek ellenére nem kenik össze a fehérnemüjüket.


Nem egy papírt szabad használni, hanem annyit, amennyi kell ahhoz, hogy tiszta legyél.

2014. júl. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem törlöd ki rendesen. Alapos munkát kell végezni és nem lesz fékcsík.

Addig töröld, míg a papíron sem lesz semmi nyoma nem baj ha egy hajszálnyit belenyomod a végbeledbe de nem nagyon.

Mellesleg: ha a rötyiben van csap akkor egy kicsit megvizezed a w.c. papírt és azzal törlöd ki majd végül szárazzal.

2014. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Vagy mindig használj tisztasági betétet, van az a Libress micro.
2014. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Nos, vegyel nedves wc papirt -nem tolrokendo, nem arctisztito, nedves wc papir a neve- es azt hasznald.
2014. júl. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
nem tudtamh van nedves papír, addig én is törlőkendőt akartam javasolni...tehát valamelyik ezek közül...
2014. júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

:-D

Bemész a boltba és veszel sima babapopsitörlőt!

Nem is értem, te minden sz..rás után fürdessz??? Jesszus!

2014. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Mit szólt a barátod?:D
2014. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Torlokendot ne, mert azt nem lehet a wcbe dobmi, nem bomlik le es csak eldugul tole az egesz. A nedves wc papirt viszont bedobhatod. Mondjuk rajta vana csomagolason, hogy mennyi a max egyszerre-talan 7 lap, de erre nem eskudnek meg. Szaraz-nedves-szaraz ami nalam "bevalt'.
2014. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha tangát hordasz, alap h nedves wc papírt is használsz ha nincs lehetőséged megmosakodni lent.

Sima/francia bugyinál el se tudom képzelni h sikerült ezt összehozni.

De ahogy írták mások is, használj több wc papírt, száraz-nedves-száraz sorrendben, és egyél több rostos kaját.

2014. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Te mit szólnál? Kimagyaráztam azt mondtam anyukámé.
2014. júl. 25. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!