Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul vagyok ha...

Nagyon rosszul vagyok ha felkelek ez miért van?

Figyelt kérdés
Reggel felkelek az ágyból és mire ki érek a szobából akkorára ugy be szédülök hogy az hihetetlen. Fekete foltokat latok szinte alig látok a szédüléstől. Ja és teljesen le zsibbad a lábam le kell ülnöm azonnal, hogy ez mind elmúljon vagy tényleg össze esek ott. :/ de ez már több hónapja van sajnos.. ez miért van? Már voltam vérvételen is ott csak Monocytat mutatott ki és fehér vérsüllyedést , ez okozhatja?Elnézést ha kicsitthosszasra sikerult. 15/L

2014. júl. 25. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
És mi volt a diagnózis ? Mert ezt kezelni kell. A felkelés utáni gyengeség lehet alacsony vérnyomás következménye. Az viszont lehet súlyosabb betegség, netán vírus okozta mononukleózis kísérő tünete (amire talán utal a vérvizsgálati lelet).
2014. júl. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott a laborleletre? Nem küldött további vizsgálatokra? A szédülés alacsony vérnyomásra utalhat. Fokozatosan kelj fel, először kicsit lustálkodj, aztán lassan ülj fel, üldögélj az ágy szélén. Ha túlvagy ezen a reggeli rosszulléten, akkor már minden rendnben van?
2014. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van. Próbálj lassan felkelni, először nyújtózz, lassan rakd le a lábadat az ágyról és ülj egy kicsit, mielőtt felállsz.

Nekem még akkor is előjön, ha sokáig kell ülnöm, aztán felállok. Alacsony vérnyomás okozza.

Érdemes lenne egy teljes kivizsgálásra elmenned.

2014. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ugy szoktam , hogy még először ülök az ágy szélén majd utána állok fel. Ja és nem mondtak semmit a leletemre azt mondták nincs semmi probléma.
2014. júl. 26. 09:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez csak reggelente szokott elő jönni. Igen amikor ülök ha muszály sokat akkor fel állok és beszédülök de ez nagyon ritka. Inkább reggel szokott ez amikor felkelek.
2014. júl. 26. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha nincs semmi probléma, akkor meg beletörődsz, hogy ez van, és lassacskán kezded a reggelt.
2014. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ehez a szeduleshez nincs koze a feherversejtsüllyedesnek meg a monocytanak?
2014. júl. 26. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!