Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor felkelek mindig rosszul...

Amikor felkelek mindig rosszul érzem magam, furdalásom van . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor reggel felkelek , úgy érzem magam hogy bárcsak ne élnék , felébredek hajnali 5 kor , és nem tudok visszafeküdni , nem azért mert ne lennék álmos , egyszerűen rosszul érzem magam , mintha valami rosszat tettem volna , vagy mintha bajban lennék akkor , de abszolút semmi gondom nincs a legtöbb reggel . Mostanában délután is ugyan ezt érzem , van tippetek mi lehet a bajom , és hogy mit kellene tegyek ?

2014. márc. 18. 18:31
 1/2 anonim válasza:

Tiszteletem!


Ahhoz, hogy tudjak pontos választ adni kérdésedre további részletekre lenne szükség, amit itt nem szükséges megosztanod, mivel személyes jellegűek lennének. Erre az e-mail címre bármikor bármivel kapcsolatban írhatsz nekem: gondolatokegykoponyabol@gmail.com. Igyekszem a legjobb tudásomnak megfelelően segíteni, Ifjúságsegítő vagyok.


Tisztelettel: Kenyeres Dániel

2014. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vitaminhiány okozhat ilyen tüneteket. Amint szedsz pl. magnéziumot, kalciumot, c-vitamint sokkal jobb lehet a közérzeted.

Nekem bevált.


Az alkohol is okoz ilyen tüneteket, mert depresszáns.


Még a Dianetika könyvet is tudom neked ajánlani. Az emberi elme anatómiája van benne leírva.

2014. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!