Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami nem oké a szívemmel?

Lehet valami nem oké a szívemmel?

Figyelt kérdés

90 kg vagyok rendszeresen sportolok 175 cm magas vagyok.... A nyugalmi pulzusom 60 körül szokott lenni a normális elvileg 72 körül van nem? Volt hogy a 60at se érte el :o :s ez normális? Vagy menjek holnap dokihoz?

19F


2014. júl. 27. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha sportolsz akkor normális.
2014. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg olyan gyengének érzem... Mármint ha oda teszem a kezem a szívemre, akkor alig érzem, de pl kezemen könnyű kitapintani, meg a nyakamon is... Meg megnéztem futás közben se érzem jobban, csak akkor valamivel többet ver... Nincs pulzus mérőm... Majd megprobálom akkor is megszámolni
2014. júl. 27. 12:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,


A 60-as nyugalmi pulzus tökéletes. A normális pulzus nem 72 (valóban van egy ilyen TANKÖNYVI adat, ami egy 70kg-os emberre van vonatkoztatva), hanem 50-től 100-ig jó.

Nem ezzel kellene foglalkoznod, hanem a sporttal. De ha mindenképp orvoshoz akarsz menni, akkor egy pszichológust javasolnék.

2014. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"hanem a sporttal."

Öhmmm ezzel mire is célzol?



"De ha mindenképp orvoshoz akarsz menni, akkor egy pszichológust javasolnék."


Oké, de csak utánad....

2014. júl. 27. 12:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra célzok, hogy ahelyett, hogy a sportolással foglalkoznál, mindenféle Internetről összeszedett adatokkal dobálózol és a betegségtudatok inadekvát. Ha szorongsz és folyton ezzel foglalkozol, akkor továbbra is javaslom egy pszichológus felkeresését.
2014. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Arra célzok, hogy ahelyett, hogy a sportolással foglalkoznál, mindenféle Internetről összeszedett adatokkal dobálózol"


Veled minden oké? Meg miaz, hogy nem a sportolással foglalkozom? Látatlanban ne akarj rólam semmit se mondani.... Majd ha te is eléred, amit én elértem eddig mondjuk úgy karierem kezdetén, akkor mondhatsz rólam bármit is! Nekem 19 éves még távol a maraton, de fél maratont már lefutottam, nem kiemelkedő eredménnyel az biztos, de mit vár az ember egy 19 éves futótól, akinek eddig testépítés volt a mindene, nem vagyok jelenleg egy atléta alkat, mert 20% os testzsírral nem lehet dicsekedni az tény....

Ezzel zártam a témát!

2014. júl. 27. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!