Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a karomon? SOS (képpel)

Mi lehet a karomon? SOS (képpel)

Figyelt kérdés

Tavaly megcsípett valami(mai napig nem derült ki hogy, mi,én egy pókra gyanakszok), sokáig kaptam rá antibiotikumot, majd elmúlt a seb csak ez a piros folt maradt ami a képen is látszik.

Tegnap viszont elkezdett égni ez a folt, reggelre így behólyagosodott, elmentünk a helyi ügyeletre, ahol beküldtek a kórházi ügyeletre, de nem tudták megmondani mi lehet, majd menjek holnap vissza a bőrgyógyászatra.Nagyon ideges vagyok, azt mondták nyomjam ki a gennyet, ami fél óránként újra termelődik és jegeljem.

Jó ötlet ez egyáltalán?Semmi kenőcsöt nem javasoltak.Nagyon ég.Valaki találkozott már hasonló gonddal?Korábban felmerült, hogy autoimmun betegségem lehet, de nem biztos, nem tudták megállapítani.Köszönöm előre is a normális válaszokat.

Itt a kép: [link]


2014. júl. 27. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
pont ma néztem egy dokumentum filmet, hogy a csajt megcsípte valami és hiába kezelték antibiotikummal a végén lekellett amputálni a karját
2014. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ezt majd a bőrgyógyászaton fogják tudni megmondani, hogy mi lehet ez. Én a helyedben lelkiekben felkészülnék, hogy lehet egy pár napra befektetnek.
2014. júl. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 éve volt egy hasonló "valami" a térdemen. Így nézet ki, mint a tiéd, csak engem előtte nem csípett meg ott semmi.

A bőrgyógyász adott valami kenőcsöt, de nem használt.

Próba-szerencse alapon félbevágott paradicsomot tettem rá és 2-3 nap alatt lehúzta róla a gennyes hólyagot. (ráragasztottam mefix-szel a félbevágott paradicsomot, néha kicsit megnyomogattam a paradicsomot, hogy adja a levét és cserélgettem)

Egy próbát megér, hátha neked is használ.

2014. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Remélem nem vágják le...

Másodiknak: Felkészültem mindenre csak hozzanak helyre.

Harmadik válaszolónak:köszönöm szépen a tippet kipróbálom, remélem segít.

Azt én sem láttam hogy megcsípett volna valami, csak arra gondoltunk,mert olyan volt, ráadásul kórházban voltam betegség miatt infúziót kaptam, antibiotikumot, stb sok gyógyszert, mégis nagyon nagyon nehezen múlt el a gennyedzés a karomon.Most meg újra kijött..

2014. júl. 27. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

Remélem, javulni fog a karod.

Majd írd meg, mi lett.

2014. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam.Kiszúrták kinyomták a levet belőle, leragasztották,meg írtak gyógyszert meg kenőcsöt.szerdán kell visszamenni.Nem tudják mi lehet.Lehet körbe kell vágni azt a részt.
2014. júl. 28. 17:46
 7/7 anonim válasza:
Na mi lett a karoddal?
2014. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!