Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vannak ezek a kiütések...

Mitől vannak ezek a kiütések a karomon? (képpel) Tetoválást szeretnék, ez akadályoz?

Figyelt kérdés

Évek óta megvannak, nem viszket, nem fáj, de esztátikailag nagyon zavaró. Sok nőn látom, de senki sem tudja az okát. Tetoválást szeretnék, és érdekelne, hogy ez mennyiben befolyásolja a dolgot. Minden esetre majd megkérdezek egy bőrgyógyászt is, de hátha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban.


[link]



2013. júl. 9. 17:32
 1/6 anonim válasza:
Ezt szerintem eltakarja a tetoválás. De sztem egy tetováló művészt sem árt megkérdezni róla.
2013. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de nem éppen kellemes dolog ilyesmi miatt írni egy tetoválóművésznek :D
2013. júl. 10. 18:45
 3/6 SzilKa ***** válasza:

Miért lenne kellemetlen?

Én, mint tetováló, a bőrgyógyászhoz küldenélek, hogy megállapítsa, mik ezek, változnake, stb. Az borítékolható, hogy a tetoválásról majd lebeszél, mert azt alapból ellenzik, de ha már tudjuk, hogy mik ezek és mitől alakultak ki, utána tudunk nézni a neten.

Én csak azt tudom biztosan, hogy anyajegyre tilos tetoválni.


Egy tetováló

2013. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hm, hát köszönöm szépen. Van már tetoválásom és nagyon szeretnék egy újat, úgyhogy lebeszélni nem fog, csak ha komoly a dolog. Bízom benne, hogy nem.
2013. júl. 10. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Tulajdon képpen miért akarsz tetováltatni? Divatból? Neked beteg a bőröd és jobb lenne vigyáznál rá.
2013. júl. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy allergia, de biztos vagyok benne, hogy javítható. Nem szeretnék magamnak rosszat, úgyhogy elsőre orvoshoz megyek. Azért szeretnék tetkót, mert tetszik és régóta szeretnék, csak a karom nem kész rá :D Ez már nem az első lesz.
2013. júl. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!