Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már valakinek olyan,...

Volt már valakinek olyan, hogy koncert után napokig csengett a füle?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fesztiválon, több koncerten is voltam. este fél7-től kb- fél12-ig hangos zenét hallgattam koncerten és közben végig ordibáltam, énekeltem. Azóta cseng a fülem, talán már kevésbé mint tegnap este és már alig van bedugulva. Régebben is volt egy ilyenem és kb. 2nap alatt múlt el. Nagyon remélem, hogy most is elmúlik, nem akarom ezt örökké. 5-en voltunk és közülük kettőnknél van ez a probléma. Volt már valakinek ilyen? És elmúlt? Nagyon be vagyok parázva... :(

2014. júl. 27. 22:14
 1/4 anonim válasza:
Szia. Nos én is voltam már koncerten és igen, csengett a fülem utána még egy napid. Szerintem ez változó mindenkinél, hogy meddig vagy hogy egyáltalán cseng e. Az is közrejátszik, hogy mennyire szokta meg a fül ezt. Ha még egy több napon keresztül is cseng akkor ha gondolod menj dokihoz, de mondom. Szerintem semmi gond :)
2014. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ, már szinte teljesen megszűnt, hála Istennek, várom, hogy teljesen elmúljon :)
2014. júl. 28. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha bárki fülzúgást tapasztal azonnal orvoshoz kell mennie. A kórházban adnak egy értágító infúziót amitől jobb lesz a fül vérellátása és nagyobb eséllyel múlik el a zúgás. A fülzúgás a halláskárosodás közvetlen jele, ha BÁRKI tapasztalja azonnal forduljon orvoshoz, mert könnyen lehet, hogy egy életre szóló élményben lesz része.

A mostani koncertek pedig messze túl hangosak, füldugó, füldugó, füldugó.

2014. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez azota mar biztosan lecsengett, de azert leirom, hogy nekem volt egy ismerosom, aki ugyanigy koncert utan fulcsenges es nem akart elmulni. Elment orvoshoz, ott valamit kezdtek vele, de mai napig nem allt teljesen helyre neki:/ szoval hall rendesen, nem suketult meg, de azert nem is lett teljesen a regi. Ha kb ket nap utan nem mulik el, szerintem erdemes orvoshoz fordulni. Veszteni nem sokat lehet vele:)
2014. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!