Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Biotech Usa Daily Pack nevű...

Biotech Usa Daily Pack nevű vitamincsomagjában szerintetek nincs egy kicsit túllőve a vitaminok mennyisége?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni szedni egy ehhez hasonló komplex vitamin készítményt,ez el is nyerte a tetszésem,de kicsit sokallom a vitaminok mennyiségét. Pl. B1 vitaminból 9090% található benne a napi ajánlott mennyiséghez képest...Nem túl sok ez már? Igaz,diétázok,akkor más az ajánlott mennyiség? Akiknek van tapasztalata a termékkel,tudna véleményt mondani?

2014. júl. 28. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

De igen, ártalmas.

Sokak elképzeléseivel ellentétben a vitamin sem cukorka, amiből annyit eszünk, amennyit akarunk.

A vízben oldódó vitaminokkal nincs is baj, mert ha többet eszel, azt simán kipisiled (más kérdés, hogy akkor minek fizetsz ki k. sok pénzt rá), de a zsírban oldódó vitaminokkal kapcsolatban igenis ismerünk túladagolási tünetegyüttest. Rájuk lehet keresni egyenként.

2014. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AfroAmerikai válasza:
100%

úgy tudom ezt a vitamin packot azoknak ajánlják, akik sportolnak, ugyanis a testmozgás a sport kimeríti a szervezet vitamin forrását.

Mellesleg, a b vitaminok (az én tudásom szerint) vízben oldodó vitaminok.

2014. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Javaslom olvass utánna, például itt: [link]

Káros a vitamin, ez körülbelül akkora idiótaság mint zöldség-gyümölcsöt enni vitamin tartalma miatt. A rost miatt kell enni a zöldet, vitamin tartalmuk elenyésző.

Káros a vitamin... :D vicc :D

A sok szemét, mű kaja amit az átlag ember eszik az a káros, nem a vitamin.

2015. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"A vitamin olyan anyag, ami csak akkor okoz betegséget, ha nem esszük meg!" - Szent Györgyi Albert

Ezzel el is mondtam mindent.


A Biotech termékét próbáltam, különösebb hatást nem éreztem. Viszont utánaolvastam az összetevőinek és néhány benne lévő vitamin, igen rossz formában található meg. Például fontos a Mg pótlás, de nem oxid formájában. Ezen kívül a Ca sem megfelelő szerintem, ugyanis karbonátként van jelen, ami egyszerű nevén VÍZKŐ. Nagyon rossz a felszívódásuk ezen ásványianyagoknak.


A benne található vasról is érdemes tudakozódni, "A vas (II)-fumarát tiszta formájában 32,87%-a a vas, tehát 300 gramm vas-fumarát összesen 105 milligramm vasat tartalmaz."

2015. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!