Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bele-bele nyilall a fájdalom...

Bele-bele nyilall a fájdalom a nyakamba. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Néha csak úgy ülök, gépezek, olvasok, vagy akármi, és egyszer csak belenyilall a fájdalom a nyakam jobb oldalától egészen felfele. Talán az agyamig, bár ezt nem hiszem. Nem tudom pontosan leírni, hogy hova. A fülemhez nincs köze szerintem, nem ott érzem. Ez napi 1szer, max 2szer fordul elő, és csak 2 mp-ig tart. Nem vészesen fáj, de szeretném tudni, hogy mi lehet az oka. Inkább jobbról, hátarfele megy fel, talán a tarkóm irányába (?). Biztosat nem tudok mondani, egyszer csak megrándul. Mitől lehet, és mi lehet a megoldás? kell aggódnom, esetleg csak meghúztam régebben? Amúgy 1 ónapja van ez kb, és sose lesz durvább, mindig ugyanolyan.

2014. júl. 28. 21:40
 1/1 anonim válasza:

Te figyelj, én nem akarok riadalomkeltő lenni, de ez lehet központi idegrendszeri probléma is!! Lehet csak egy szar húzódás, de sztem akkor nem ott fáyna ... Tudod, jobb fosni valamitől, mint egyszer beszarni! Sztem nézesd meg magad!

Az is lehet, hogy agyhártyagyulladás... foggggggalmam sincs.

2014. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!