Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkasi fájdalom. Mitől lehet?

Mellkasi fájdalom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

23/f vagyok, pár hónapja kezdődött. Nyilaló ~1-2 mp-ig tartó fájdalom a mellkas szegycsontja fölött kicsivel. Olyan érzés, mintha nagyon nagy súllyal ráülnének a mellkasomra.

Akkor tartott 2-3 napig, napi 1-2 ilyen történt, aztán 1-2 hétig semmi. Utána alkalmanként visszatért (1-1 napokra), de mindig amikor volt, gyakoribb volt (értem ezalatt, hogy amíg egy napig tartott ez hogy nyilalgatott, akkor már napi 4-5, aztán napi 10+, stb, de az 1-2 mp-es hossz megmaradt)

Aztán megint szünet.

Most 3 napja csinálja, 1-10 perces időközökkel és erősödött a fájdalom. És nem úgy néz ki, hogy abba akarja hagyni.

Nem sportolok, dohányzok, de nem mondanám, hogy különösen egészségtelen életmódot élek (4 éve nem sportolok, előtte aktívan 4 évig, versenyszerűen)

nem voltak szívproblémák a felmenőim között. nem vagyok megfázva sem.

Köszönöm a válaszokat.



2012. dec. 21. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt látatlanban sajna megmondani nem lehet, menjél dokihoz, mert sokkal többet lát, ha elküld laborba, meghallgatja a tüdődet, szívedet. 1000 millió dolog lehet így, és teljesen fölösleges találgatni.
2012. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi, úgy lesz!

(ja és nyomásra sem fáj, valamint nem kell megerőltetnem magam, ha nem csinálok semmit is van)

2012. dec. 22. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!