Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki igazolja ezt a két napot?...

Ki igazolja ezt a két napot? (Az orvos nem csinált semmit, táppénzre nem mehetek. )

Figyelt kérdés

Van egy kisebb betegségem, amit egy kis műtéttel könnyen tudnának orvosolni ambuláns módon. Körzeti orvos javasolta, hogy menjek el vele SZTK-ba, sebészeten meg tudják csinálni. Munkahelyemen bejelentettem előre, hogy ez lesz, és tegnap el is mentem, de olyan sokan voltak, hogy egész nap ott ültem, már nem fértem be aznapra. Ma délelőttre kaptam végül időpontot, amire el is mentem, de az orvos azt mondta, hogy hiába fáj, ő ehhez még nem nyúlna, de ha súlyosbodik akkor menjek vissza.


Most nem tudom mit csináljak, nem mentem be dolgozni tegnap, mert az SZTK-ban dekkoltam, ma meg már mindjárt dél, a körzeti orvoshoz se tudok már elmenni, mert az ma csak délig van. :-/


Ki igazolja nekem ezt a két napot?



2014. júl. 29. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A dokid hívd fel,még kiir mára. Sőt lehet hogy tegnapra is kitud irni, azt histzem azon a héten kell jelezni ha nem dolgozol..
2014. júl. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!