Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj ha nem vagyok mindenhol...

Baj ha nem vagyok mindenhol szimmetrikus?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha jobban megnézed, senki sem szimmetrikus.
2014. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Akkor nem vagy szép és az nagy baj
2014. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok az. Egyik mellem kisebb, mint a másik, egyik fülem kicsit lejjebb van, mint a másik, a kezemen a két kezemen a szembelévő ujjak sem egyforma hosszúak, a bokám vastagsága sem egyforma, fogsorom alul a szembelévők és fölül se pont egyformák.

Most mi lesz?

25/N

2014. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
es ha a vallam? vagy a csipom? :p
2014. júl. 29. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Senki sem szimmetrikus. Ha neked a vállad vagy a csípőd nem az, akkor te ettől vagy különleges.
2014. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 domamama válasza:

Természetesen mindenki valamilyen szinten asszimetrikus. A neten ezer fotósorozatot lehet találni, hogy mi lenne ha szimmetrikusak lennénk...

Azt írod, hogy neked a vállad és a csípőd nem szimmetrikus. Így látatlanban én helytelen testtartásra gondolok. Ami nyílván nem jó. A kérdés, hogy milyen mértékben vagy asszimetrikus?? Illetve, hogy ha beállsz a tökör elé korrigálni tudod az asszimetriát?

2014. júl. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább az a baj hogy ilyen nagy jelentőséget adsz annak hogy természetes a tested.
2014. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem baj szerintem se senki sem szimetrikus, pl én se ha hasnál húzok egy vonalat mert a @ nagyobb minta az orrom; viccet félretéve az ember csak nagyvonalakban szimmmetrikus vicces is lenne ha teljesen szimmetrikusak lennénk, ne aggódj, gondolkozz valami hasznosabb dolgon.
2014. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

De az nagyonis az


-Death the kid

2014. aug. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!