Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy járulhatok hozzá ahhoz...

Hogy járulhatok hozzá ahhoz hogy felnőtt koromban magasabb legyek, míg tini vagyok?

Figyelt kérdés

Eléggé kétségbe vagyok esve, legtöbb lánynak 180 körül van az ideálja, és valamilyen szinten meg is értem, ha egy átlag magas nő felvesz egy magassarkút máris magasabb mint egy átlag magas férfi.Most vagyok 15 éves és 175cm a testmagasságom.

Úgymond elég rossz lehet a genetikám, édes apám 163cm magas, édes anyám pedig 150cm.

Olvastam , hogy az úszás a kálcium, egészséges étrend segít, de ezeket is vitatják sok helyen, van aki azt mondja genetika, van aki azt mondja befolyásolható, szerintem mind a kettő.


Mi mást tehetnék még azért, hogy még legalább 5cm-et nőjek? Egyáltalán van rá esély hogy én valaha is leszek 180cm?



2014. júl. 29. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja megmondani, hogy mennyit fogsz még nőni..de az életkorodhoz szerintem ideális a magasságod! Ha genetika lenne (utaltál a szüleidre..), akkor te most nem 175 cm lennél.
2014. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!