Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől lehet, hogy...

Szerintetek mitől lehet, hogy 2 napja a mellkasom jobb oldala mint ha be lenne durranva?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel vettem észre, hogy jobb mellizmomnál be van durranva azt hittem hogy éjjel olyan pózba aludtam hogy sikerült valahogy bedurranjon. De ma is így keltem, hogy a mellkasom ismét be van duzzadva szegcsontomtól és tőle jobbra. Múlthéten részt vetem egy hozzám képest elégé megerőltető edzésen ahol mellizmokat is edzetem melytől elég durva izomlázam volt 4 napig ez lehet annak az utóhatása? Kicsit megijedtem mert olyannak tűnt mint ha valamilyen folyadék lenne ott. Rákerestem így a netten és az ottani találatok nem biztatóak. Érdemes elmenjek ezzel dokihoz?
2014. júl. 30. 11:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Ui ha a jobboldali bordáimat megnyomkodom enyhe fájdalmat érzek
2014. júl. 30. 11:48
 2/4 anonim válasza:
Mindenképpen menj dokihoz, mert ez nem játék. Nem akarlak ilyesztgetni meg semmi ilyesmi, de lehet hogy víz van a tüdődnél vagy ilyesmi mivel nem látom így nem akarok hülyeséget mondani, úgyhogy minél hamarabb látogass meg egy orvost, nehogy valami komolyabb probléma legyen.Addig is kitartás és ne menj edzeni:)
2014. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azóta annyi a fejlemény hogy a mellkasomról mint ha lement volna a hasam jobb oldalára így estére.
2014. júl. 30. 23:47
 4/4 anonim válasza:
Az sem jobb:(
2014. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!