Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 hete szúr a mellkasom a...

2 hete szúr a mellkasom a jobb oldalon a lengőbordáim környékén, de csak egy pontban. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Hol kevésbé, hol jobban, de levegővételre mindig fokozódik. Eléggé meg voltam fázva, ezért a dokim mellhártyagyulladásra gondolt, de azt mondta, hogy nem hallja egyértelműen. Kaptam antibiotikumot, be is szedtem, akkor kicsit jobb lett, de azóta megint fáj.


Ha mozgok, akkor is jobban szúr, és pl. egy 2-3 kilós dolgot néha nehezen emelek meg az azonos oldali kezemmel, annyira belenyilall olyankor, hogy nem bírom megtartani a dolgot, eldobom.


2 hete folyamatosan fáj, csak hol kevésbé (szinte észre sem veszem), néha meg bőghetnékem van.


2010. nov. 14. 10:36
 1/2 anonim válasza:
rosszul mozogtál és beszorúlt a levegő,nekem is szokott olyan lenni.
2010. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, de leghosszabban csak 1 órát fájt. Szerintam nem a levegő szorult be, mert csak egy pontban fáj, és az nem tartana ilyen sokáig. Megint menj el orvoshoz, csak ezt tudom javasolni.
2011. nov. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!