Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néhány kérdés az alábbi...

Néhány kérdés az alábbi elektromos kerekesszékről?

Figyelt kérdés

Nos olyan problémám van hogy van egy ilyen kerekesszékem:


[link]


és ezzel tudok elmenni boltba és ide-oda és arra lennék kíváncsi, hogy ezt hogyan tudnám lezárni, hogy ne lopják el, valamint ha elmegyek vele bevásárolni akkor hogyan tudnám megoldani vagyis valami kellene amibe bele tudom tenni az árut amit veszek. Igaz van a hátulján egy zsebszerű valami, de abba nem tudok 1-2 dolognál többet beletenni, vagy ha kel 1-2 kilónyi pl liszt meg ilyenek amik picit nehezebbek akkor azt abba nem tudom beletenni, szóval kellene valami ahhoz hasonló megoldás mint a biciklik elején lévő kosár, de ezen semmi olyat nem találunk amire lehetne valami hasonlót rögzíteni. Az meg hogy az ölemben legyen amit veszek, akár táskában akár garabolyban megint nem jó mert onnan meg leesik...



Szóval egyik az kellene hogy valahogy lezárni meg valami amiben eltudom hozni a boltból amit veszek... tudnátok nekem erre valami megoldást?



2014. aug. 3. 08:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!