Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lakásunkban sokszor van...

Futár 1 kérdése:

Lakásunkban sokszor van elektromos fűtés. Nagyon sok rosszat hallottam az elektroszmogról. Mit tehetnénk azért hogy kiküszöböljük a káros hatásokat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

" Lakásunkban sokszor van elektromos fűtés. "


-csak ha bekapcsoljátok

2014. jan. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Kikapcsolhatod, de a város nem olyan hely, ahol a sugárzások hatásait csak úgy mellőzheted.


Esetleg kiépítesz egy Faraday kalitkát.

2014. jan. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezekkel a válaszokkal semmire sem mentem!
2014. jan. 25. 08:44
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, fontos azt is belátni, hogy vannak helyzetek amikről hiába kérdezel, a válaszok nem fogják megváltoztatni a helyzetedet.


Elektroszmogban élünk, és semmit nem tehetünk ellene, csak ha az egész városban elfogadjuk hogy kerüljük el az elektroszmogot.

Megoldod ezt? Nem. Akkor ezen témában most semmire sem fogsz menni, fogadd el.


Helyette egyél egészségesebben, akkor csak az elektroszmog hatása fog rombolni, de a táplálkozásod már kevésbé károsítja a tested. Én ezt ajánlom.

2014. jan. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

ez is azt képzelte,hogyha ő itt föltesz egy kérdést,akkor majd valaki köteles lesz jó választ írni rá ,

hát tévedett,

2014. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5/5 válaszadó! Bunkó vagy! "ez is azt képzelte....,Szerinted miért tesz fel az ember kérdést? hogy JÓ VÁLASZT kapjon.Aki nem éri fel ésszel hogy ne írjon hülyeséget,azt csak lesajnálom,mert a saját butaságát fejezi ki!
2014. jan. 25. 10:37
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Nincs jobb válasz..

Láttam már hogy reklámoztak valami kis szerkezetet, ami az elektroszmogot megszünteti, de kamu módszereket meg nem fogok terjeszteni neked.


Nincs jobb válasz, ezt leírtam. Erősítsd az egészségedet más módokon, vagy költözz ki erdőbe. Nekem ez az erdős megoldás szimpatikus.

2014. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én sem sem valami kütyüre gondoltam.Erdőbe is elköltöznék,de nem tudom megtenni. Jobban hajlok a természetes dolgok felé.Pl.azt olvastam, a sólámpa is jó ahol sok az elektromos berendezés.
2014. jan. 25. 11:52
 9/10 anonim ***** válasza:
neked jó lesz a sólámpa is....
2014. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ez az. Bárcsak jó lenne a sólámpa.. de nem jó, csak a forgalmazójának jó, rajtunk nem segít :(


De hát olvass utána jobban, és hátha kideríted hogy mégis..


Szerintem csak egy faraday kalitka vagy a tiszta erdő segíthet.. ez van, én sem tudom megoldani. Egy ismerősöm viszont Pestről kiköltözött a Börzsönybe, autóval 30-40 perc, tiszta környezetbe (saját rönkházba).


Hát, cél... cél az van :D

2014. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!