Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha elektromos cigarettába...

Ha elektromos cigarettába magamnak keverek utántöltő folyadékot azt mennyi ideig kell érlelni?

Figyelt kérdés
Most életemben először kevertem e liquidet mentolos, gyümölcsös és dohány aromát. mind a háromból csak 5ml t kevertem mert ha nem ízlik ne menjen annyi sok kárba. Nikotinmentes alaplébe kevertem és nem tudom mennyi ideig érleljem hogy használható legyen, és hol tároljam, hidegen vagy meleg helyen. Várom a tanácsokat

2014. jan. 31. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:

5 ml-t nyugodtan tárolhatsz szobahőmérsékleten.

Egyedül a glicerines alaplevet jó hűtőben (legalábbis hűvös helyen)tárolni nyáron, hogy ne romoljon olyan hamar.

A mentolost nem is kell érlelni (én is azt használok), ha jól elkeveredett már használhatod is. A többit is elkezdheted használni, de minden ízhez külön patront ajánlok. Aztán majd látod, hogy hányadik napra érik össze, és legközelebb annyi napot kivársz.

2014. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én elég meleg helyen hagytam az előkevert folyadékokat a radiátor közelében. egy napig volt ott remélem nem csesztem el az egészet. A mentolosat keverés után még egy nap sem telt el kipróbáltam olyan orbit rágó íze volt de kellemes menthol nem az a csípős fajta. köszönöm a választ egyébként
2014. febr. 1. 01:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerősöm egy hétig szokta hagyni, vagy kettőig.

Jobban kijönnek úgy az ízek.

2014. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. kipróbáltam 10 napig érlelni és sokkal finomabb és még a színe is megváltozott. érdemes kivárni azt a bizonyos időt amíg érik
2014. máj. 1. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyébként keverni is nagyon jókat lehet.

Tegnap szívtam epres csokisat, meg epres banánosat :D

Nekem nagyon bejött mindkettő.

2014. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 wagnerur1 ***** válasza:
Azt azért megjegyzem, hogy meleg helyen tárolni nem jó dolog. Egyiket sem. A magasabb glicerin-tartalmú (70% VG /30% PG) hamarabb romlik, de az alacsonyabb VG-tartalmú is megromlik. Hűtőben, alul tartom mindet, ~7°C-on. A kevertet is és a nem kevertet is. 5ml nem valószínű, hogy megromlik mielőtt elhasználod, de nagyobb menyiséget érdemes hűtve tartani.
2019. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 wagnerur1 ***** válasza:
Érlelés: Íztől is függ. A mentolos elég hamar jó, szinte rögtön használható, de idővel (1-2 hét) annak is változik kicsit az íze. A gyümölcsösöket kollégám minimum 1 hétig érleli, közben naponta forgatja. (a forgatás/keverés egyébként is egy hasznos dolog) Általában a 2. hétre jön ki szerinte az íze rendesen. A dohányos keverékek nekem ~10-12 nap után jók/jobbak.
2019. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!