Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek be oltassam magunkat?

Mit tegyek be oltassam magunkat?

Figyelt kérdés
Segítsenek nem tudom mit csináljak be oltassuk magunkat vagy nem???2 évig itt marad a vírus és a vakcina csak 6 hónapig hat akkor van értelme???
2010. jan. 11. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Van, pár kőgazdag érdekelt igen szépen kaszál ebből is.
2010. jan. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mégis kit érdekel hogy ebből a bevételből ki kaszál és mennyit? nem az egészség a fontos hogy most élsz vagy halsz? nem mindegy hogy most vesztesz x ezret de egészséges maradsz vagy megtartod magadnak azt az x ezret és nyomorék leszel egész életedre rosszabbik esetben...
2010. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy tudom, hogy a vakcina 1 évig hat. Most beoltatod magad és egy év múlva újraoltanak.
2010. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy tudom, hogy amit közölnek, azt te tekinted igaznak, de bizonyos hányada nem feltétlenül az. Talán egy ekkora biznisznél esélyes, hogy a szemmel láthatóan manipulatív "híradások" (vegyük észre: csak közlések) valaki hasznára vannak. Nevüket féltő embereket viszonylag egyszerű "megkérni" arra, hogy közöljenek hihetően valami hihetőt. Mit nem lehet ezen érteni, kis bárányaim?
2010. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
üldözési mániád hogy ilyeneken jár az eszed? :) netán abba a táborba tartozol, akik szerint a vakcina gondolat manipuláló chippeket tartalmaz? gratulálok...
2010. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó írónak:nekem írtad?

Bárcsak ennyiről lenne szó!!!Én jobban félek a hatásaitól ami történhet pl.ideg bénulástól stb.....gondolom te be oltattad magad akkor elolvastad a tájékoztatót.

2010. jan. 13. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:
nem, annak aki szerint azok a bárányok akik féltik az életüket és inkább beoltatják magukat minthogy bedőlnek az olyan hülye szövegeknek hogy mit tudom én milyen gondolat manipuláló kis akármik vannak a vakcinában, meg kit érdekel hogy ebből még kis kaszál le egy csomót ha a te életed biztonságban van
2010. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen be vagyok oltva, szerencsére semmi rossz nem történt, 2 napig fájt a karom ahol megkaptam az oltást, de semmi más
2010. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!