Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos arcbőr?

Pattanásos arcbőr?

Figyelt kérdés
Nagyon pattanásos az arcom, és némelyik nagyon piros is, és fehérek. Reggel, illetve este kezelem bőrradírral, és citrommal is szoktam kenegetni. Egyéb javaslatok?

2014. aug. 4. 11:00
 1/6 anonim válasza:
Ha tényleg rossz a helyzet, menj el bőrgyógyászhoz! Sokat fog segíteni, lehet gyógyszert ír fel, vagy krémet fog adni. :)
2014. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Dermofil paszta! Nekem is nagyon pattanasos volt az arcom, de miota ezt hasznalom sokkal jobb.
2014. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon pattanásos volt, kaptam borgyogyasztol ra ecsetelot, de nagyon draga volt, es bar tenyleg használt se büdös volt es fénylett tole a borom nagyon... Aztán olvastam, hogy jo ra a kénszappan, es hogy olcsó. 300-350 Ft es nagyon sokaig elég, én csak este használom, es 1-2 het alatt tenyleg nagyon szep lett a bőröm, azota nem hasznalom minden nap mert szárítja a bőröm (bar erre használhatsz arckrémet), de igy sincs mar szinte pattanások, csak nagyon ritkan 1-2, akkor ha mar hetek ota nem használtam a szappant. Ja es kicsit büdös, azert használom csak este. Szerintem egy próbát megér neked is :)
2014. aug. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon pattanásos az arcom,bár nekem nem "fehér" inkább csak ilyen rengeteg kis púp van a "bőröm alatt" - talán igy elképzelhető :) meg persze a régi pattanásaim helye,két oldalon az arcomon(piros foltok),ott is szoktak mindig előjönni a nagyok általában.

Mikor még tininek számítottam (talán 5 éve,most 20 éves vagyok) a gyermekorvosom fogamzásgátlót írt fel,ami nagyon szépen használt,egyáltalán nem voltak pattanásaim! A gondom azzal az volt,hogy elfelejtettem rendszeresen szedni,amivel aztán több bajt csináltam,így inkább azt abbahagytam.

Azóta az összes létező avon terméket használtam ami a zsíros bőrre és pattanásokra van,még a + 30as bőrmegújító arctisztítót is-hátha tisztítja :) ugyan ez a garnier,és clean and clear cuccokkal...

Most a felnőtt bőrgyógyász ajánlotta a La Roche Posay termékeket, amiből arclemosót és valami krémet is használok 2 hete,nagyon reménykedem,de még semmi! :( és még egy krémet kaptam tőle receptre,amit még nem váltottam ki,mert igazából félek,mert rosszakat hallottam/olvastam róla,és ő is mondta,hogy könnyen begyulladhat tőle az egész arcom stb. Akkor inkább maradok így!

Ha ez sem használ visszatérek a fogamzásgátló témához,mert 20 évesen nem szeretnék úgy kinézni mint egy kis tini! Azt még hozzá kell tennem,hogy nálam ez öröklött.

Bocsi,hogy regény lett :D

20/L

2014. aug. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) A kénszappant minden képpen megpróbálom. Ez sajnos én is örököltem.
2014. aug. 4. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én javasoltam a kénszappant. Kiprobáltad? Bevált neked is?
2014. szept. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!