Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadás elleni szer ami bevált?!

Izzadás elleni szer ami bevált?!

Figyelt kérdés
Tavaly februárban születem azóta valami nagyon meg változott ( teljesen egészséges vagyok) folyamatosan folyik rólam a víz. Főleg az arcomon illetve a fejbőrön. Ebben melegben napi szinten moshatom a hajam és nagyon zavaró az arcomon mert szemüveges vagyok! Érdekes mert a hónalj illetve más testrész elenyésző és! Esetleg aki próbált már valamit meg írna mi vált be. Spray (bár arcra keltem hogx lenne) krem hajra sampon? Esetleg forduljak orvoshoz?

2014. aug. 4. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Bőrgyógyász szakorvos, elsőnek az okára kéne rájönni és azt megszüntetni, mint egyből a tünetet kezelni.

Lekenheted izzadásgátlóval, de az aluminiumsók miatt rendkívül egészségtelen, eltömíti a pólusokat, fel is szívódik, az alumíniummentes szerek pedig nem gátolják az izzadást, csak nem lesz kellemetlen a szaga.

Botoxkezelést szoktak alkalmazni, az bénítja a verejtékmirigyeket is.

2014. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!