Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is okoz höemelkedést a...

Másnak is okoz höemelkedést a vashiányt? Vastabletta +C vitamin mellé még mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Neo ferrot szedek éhgyomorra hányingerem van tőle, étkezés után szoktam bevenni. Nàlatok mikor kezdett javulni a helyzet ? Mennyi idő utàn hatott? Több mint 2 hete szedem de még mindig fázok, fáradt vagyok,étvágyam is alig van.Amugy a vas értékem 5 és a labor érték 6,3-26. Vörösbor és a cékla bevált valakinek?

2014. aug. 5. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

spenót!


vagy ha,nem szereted akkor fogsz egy almát vagy narancsot és pár szöget szúrsz bele. hagyod egy ideig (szerintem max 1 nap elég lesz) majd kihuzod a szeget és megeszed

2014. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Barbixo ***** válasza:

Én hónapokig szedtem. 3-as volt az értékem. Mindig fájt a fejem, hullott a hajam, beszédben is problémát okozott, fáradt voltam. Nem is tudom hány hónapig szedtem, de jó sokáig. Aztán az értékem 9 körüli lett. Pár hónap telt el, és megint vashiányos vérszegény vagyok. Javasolom neked még a szedret is. Egyél sok májat, meg céklát.

A gyógyszertől nekem is hányingerem volt és a hasam is fájt.

2014. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja meg ha szfvár körül élsz akkor van egy savanyúvízforrás a tónál. ahol a tóparti meg a kodolányi suli is van
2014. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket:) Sajnos még hólyagok is nőttek a torkomba.
2014. aug. 5. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!