Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek egyforma a bordátok a...

Nektek egyforma a bordátok a mellkasotok alatt a lengőborda környékén?

Figyelt kérdés
tudom, hülye kérdés, de normális válaszokat kérek!

2014. aug. 8. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem igen:)
2014. aug. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de jó neked
2014. aug. 8. 13:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de ez eddig senkinek nem tűnt fel. Olyan, mintha az egyik oldalon eltört volna születés közben, de nem, egyszerűen nem egyforma. Én nagyon látom, de engem nem zavar, pedig vékony vagyok. L24
2014. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tudnál priviben képet küldeni? én úgy jobban most vettem észre, de engem nagyon zavar :(
2014. aug. 8. 13:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát bocsi nem szeretnék :D De ha akarod te tölthetsz fel/küldhetsz és megmondom, hogy az enyémhez képest milyen. Mennyi idős vagy? Milyen nemű?
2014. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem, ha behúzom a hasam és nagyjából láthatóvá válnak a bordáim, az tűnik fel, hogy jobb oldalon a legalsó borda másképp néz ki a balnál. Kicsit mintha felületesebben helyezkedne el, jobban látható, míg a bal oldali alig látható, csak inkább tapintható, de nem foglalkozom vele.
2014. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó, nekem is ugyanilyen. azért kérdeztem, mert senkinek sem láttam hasonlót még, és idegesített, hogy miért olyan fura. szerinted miért?
2014. aug. 8. 15:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Találgatni lehet, lehet, hogy így születtem, vagy mivel egyszer rúgtak meg azon a tájékon utána válhatott ilyenné,nem tudom. Az az igazság, hogy nem figyeltem oda, hogy korábban milyen volt, vagy mióta ilyen, így nem tudok választ adni:-(
2014. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
értem. :/ nekem ha fekszem és megnyomom egyik oldalt, akkor érzem, hogy mozog, a másik oldalt viszont nem, így gondoltam, hogy a lengőbordámmal lehet valami, összenőtt a másikkal, vagy hiányzik, vagy nem tudom :/
2014. aug. 8. 15:23
 10/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a lengőborda van akinél hozzánő a felette levőhöz, van akinél nem, ettől függetlenül is lengő-nek hívják. Nekünk valószínű egyik oldalon odanőtt, másikon nem, erre tudok gondolni. Fel a fejjel! nekem még a szegycsontomon is van egy kis kinövés, ami viszont már zavar, az 12 éves korom óta van ott, előtte sima volt a felszíne, ráadásul a lapockámnak az a nyúlványa, ami a felkarcsont felé van, eléggé hegyes, túl jól látszik, szóval vannak csontváz defektjeim rendesen, ez van:)
2014. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!