Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől rángatózok éjszaka?

Mitől rángatózok éjszaka?

Figyelt kérdés
Általában elalváskor, vagy alvás közben is állítólag...és ez nem az a zuhanásérzetes amikor a vérnyomás esik le...
2010. jan. 12. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak rosszat álmodsz.
2010. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elalváskor nem is álmodok...sőt...mostanában elég ritkán álmodok...
2010. jan. 12. 20:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez normális, szinte minden ember produkál ilyen tüneteket elalváskor.
2010. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is van. Főleg a lábam, a kezem. Nekem doki mondta, hogy ez azt jelenti, hogy napközben feszült vagyok, az izmaim összehúzódnak, és félálomban ezek is elernyednek, ezért vannak ezek a rándulások.
2010. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is összerándulok néha álmomban. Nem hinném,hogy betegs volna.
2010. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenki rángatózik, csak van, aki nem veszi észre.
2010. jan. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy időben velem minden este előfordult ez. Egy ideje már régóta nem. Előtte se csak időszakosan szokott.


Pont mikor aludnék el rándul egyet a lábam vagy az egész testem.

Nekem így áll át az agyam, a nappali felkészült módból az éjszakaiba, amikor alszok és ilyenkor nem figyel a mozgásra ugye. És néha ilyen ütközés van :D


Álmomban nem rángatózok szerintem. Mondjuk amikor anyukám alszik neki a szeme szokott remegni, de szerintem ez természetes mert pl. amikor álmodunk akkor is mozog a szemünk úgy tudom, olvastam.


Szerintem nincs semmi bajod, ez természetes. Lehet csak nagyon stresszes vagy. Próbálj meg mindig ugyanabban az időben feküdni és kelni, hogy a szervezeted megszokja és ne essen nehezére váltani.

2010. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak a stresszes életmódtól. Valahogy próbáld könnyedebben venni a dolgokat, legyél lazább. Pl. kapcsold ki a mobilodat, pihenj sokat
2010. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!