Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnék kb. ilyen testet....

Szeretnék kb. ilyen testet. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

eléggé kitartó vagyok minden téren.

szeretnék magamnak bizonyítani, és némi kinézetet magamra aggatni, mert ahogy kinézek most az gyatra..

kellene egy edzésterv, amellyel kb. ilyen kinézetet tudnék elérni: [link]


max 20 fekvőt, és 60-70 szabályos felülést tudok csinálni.. konditerembe járni nem tudok, viszont húzódkodást tudnék csinálni, van rá lehetőségem..

mennyi időbe tellene, illetve milyen edzéstervvel?

étrenden nem tudok változtatni, koleszos kaján élek szeptembertől, melózni még nem tudok eljárni hogy saját magam etessem magam. :)

a válaszokat előre is köszönöm :)

kérlek titeket ne oltsatok, csupán jobban érezném magam egy olyan testben, mint ebben.


2014. aug. 9. 19:02
 1/8 A kérdező kommentje:
16 éves leszek néhány napon belül, 54kg vagyok.
2014. aug. 9. 19:03
 2/8 anonim ***** válasza:
nem leszel izmos ha nem tudsz változtatni az étrendeden. lehet rossz ezt hallani de ez az igazság. az étrend az alapja, messze fontosabb az edzésnél
2014. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
mit kellene rajta változtatni?
2014. aug. 9. 19:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Reggeli és vacsora is koleszos? Reggelire tej, zabpehely, reszelt alma, mazsola, dió. Ez ad egy kis vitamint a szervezetednek.Ha van alkalmad rozskenyeret vegyél fehér helyett. Edzés után egyél pl. túrót. Hetente legalább a hétvége legyen pihenő, hogy az izmod regenerálódni tudjon.

30-40-50% fehérje, 30-35% szénhidrát, 15-20% zsír.

Továbbá a kaloriabazis.hu oldalon követni tudod az étrendedet, mennyi szénhidrátot, zsírt és fehérjét vittél be.

Kb. fél év.

Az sem mindegy mennyi izommal és milyen testúlyról indulsz.

Sok szerencsét.

2014. aug. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

ezt még meg tudom oldani.

a kolesznak van edzőterme is.. meg futni is eltudok járni majd. :)

2014. aug. 10. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem edzés után túró helyett inkább egyél tojást meg csirkemellsonkát vagy tonhalkonzervet ha nem tudzs fehérjeport venni. a túró lassan szívódik fel, az lehetne inkább a vacsi
2014. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

tehát ha jól szűröm le, akkor az a lényeg, hogy az anyagcserét gyorsítjam, s ennek előnyeit kihasználjam?

végül is logikusnak hangzik. :)

egyébként egész jól haladok, érzem hogy sokkal többet kell "járnom wc-re", illetve sokkal többre vagyok már képes mint 1-2 héttel ezelőtt, illetve hangyányit már látni is a változást.

2014. aug. 13. 19:36
 8/8 A kérdező kommentje:
bár most nagyon súlyos láz miatt nem akartam edzeni, ezért inkább hanyagoltam 2 napig.. a mai nap már megcsináltam a fekvőimet, a felüléseket még nem, azzal várok pár napot
2014. aug. 13. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!