Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha fogat mosok es utana egy...

Ha fogat mosok es utana egy nagyon pirinyoi szodabikarbonaval is megmosom lehet baja a fogaimnak? Nem surun hasznalok. Heti 1*. De van hogy 2 hetig nem.

Figyelt kérdés
Elkophat a fogzomanc? Nem serul a fogam? Mas fogfeheritesi ajanlatok? Hasznalok fogkremet napi 3* reggeli utan ebed utan es vacsi utan. Van hogy neha kihagyom ha kesesben vagyok meg ilyenek? Szajvizet is hasznalok. Feherek de ha etkezem esetleg suliban nem rogton de besargulnak mit tehetnek?

2014. aug. 11. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
én is szoktam ezt a módszert alkalmazni, hetente legföljebb 2x szabad és utána 1-2 óráig ne egyél és ne igyál semmit, viszont állítólag, a citromlé is fehérít és kevésbé káros, dörzsöld be egy citrom szelettel a fogad (ne rögtön fogmosás után) és hatásos, ezt lehet hetente többször is
2014. aug. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak citromlét ne !! Kioldja a kalciumot a fogzománcból, pont ezért ajánlják a fogmosást általában, hogy a baktériumok termelte savak ne károsítsanak ! Szódabikarbóna jó, mert lúgosítja is a szájüreget. A normál, egészséges fog nem fehér !! hanem egyéntől függően enyhén sárgás-szürkés.
2014. aug. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :) megnyugodtam. Azt hittem vsak feher lehet egy normalis fog. Nekem meg picit sargasak es alig merem kinyitni a szamat :(
2014. aug. 11. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!