Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hideg állanóan a kéz és...

Miért hideg állanóan a kéz és a lábfejem és minden nap zsibbadnak is?

Figyelt kérdés
mit lehetne ezzel csinálni?
2010. jan. 13. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keringési probléma lehet...


Nincs túlsúlyod,esetleg nem vagy átlagon felüli testmagasságú?


Hallottam olyat, hogy az erős paprika élénkíti a vérkeringést,de ez sztem ilyen kuruzslás,habár ki tudja. Amúgy szerintem kezdj el valami aerob sportot végezni,ami erősíti a szíved!

2010. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keringési zavar lehet. Hány éves vagy, dohányzol-e, van/volt-e másnak már a családban?
2010. jan. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
nekem dettó. azt mondják keringési probléma. de a helyzet az, hogy az emberiség egyik felének hidegek a másiknak melegek a kezei. nem egy tragédia vagy betegség és nem feltétlen dohányzás és túlsúly az oka. (nálam pl egyik sem áll fenn) lehet alacsony a vérnyomásod esetleg a hőháztartásod másmilyen. Anyámnak pl állandóan melege van én meg állandóan fázom. egyél csípőset,mert nem babona, a náthát is ki lehet vele kúrálnin és igyál sok forrót, ami kezed és lábad illeti, hordjál zoknit éjszaka is és vegyél forró fürdőt. A másik a mentális állapot. Általában akkor fázom, ha félek vagy rosszkedvű vagyok. Ez nem hókuszpókusz, tapasztalat.
2010. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
jaj és még valami. izületi bántalmak is okozhatják illetve izom problémák, amik kezdetben nem feltétlenül fájdalmasak
2010. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok nem dohányzom és nincsenek súlyproblémáim. Van úgy hogy hirtelen melegem van meg van úgy is hogy ráz a hideg és nem vagyok lázas. A családban nagymamámnak volt mindig hideg a keze de ő szívbeteg volt, másnak nincs ilyen problémája. Csak már kicsit idegesítő hogy csak úgy magától elzsibban a kézfejem vagy a lábam pedig nem fekszem rá meg semmi sem és ez minden napos és többször is előjönn. Meg mostanábqan a fejem is fáj de csak bal oldalt a fülem környékén.
2010. jan. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!