Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki fiatalon veszti el...

Ha valaki fiatalon veszti el a szüzességét, úgy, hogy még növésben van, akkor már nem fog nőni? Vagy ez egy újabb hülyítés?

Figyelt kérdés
Sok helyen ezt hallani, már nem tudom eldönteni, hogy most tulajdonképp melyik is igaz.

2014. aug. 14. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, most hogy mondod, most már értem, hogy nézhet ki a Juci 12-nek....a kis r.ibancát, most már értem...
2014. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hülyítés.

Ami meghatározza, hogy meddig nőhetsz:

-genetika

Ami befolyásolja, hogy meddig nősz:

-táplálkozás, életkörülmények

-nemi érés kezdete (minél hamarabb kezdődik meg a nemi érés, annál hamarabb állhat le a növekedés, a nemi hormonok befolyásolhatják ezt)

2014. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen sok helyen?

És te hány éves vagy?

2014. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet benne igazság, mert ismerek valakit aki fiatalon kezdte a fiúzást és elég alacsony maradt.
2014. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne már emberek! Honnan veszitek ezeket az ökörségeket? :D Persze, hogy nincs összefüggés a kettő között. :D
2014. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És vajon igaz, hogy akkor kezd el esni az eső, ha egy Juli nevű lány kilép az utcára?

Lehet benne valami, mert egyszer láttam, hogy egy Juli nevű lány kilépett az utcára, és elkezdett az eső esni.


Ennek ennyi a valóságalapja.

2014. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

13 vagyok, de itt egy szó sincs rólam.

Csak annyira mondogatják, meg minden, hogy nem tudom.

Amúgy köszi a válaszokat :D

2014. aug. 14. 15:30
 8/8 anonim válasza:
Hülyeség, annyi valóságalapja van, amit kettes is ír: a test nagyjából addig nő, amíg az egyed el nem éri az ivarérettséget, azaz képessé válik utódok nemzésére.
2014. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!