Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » H mondjam meg az anyukámnak h...

H mondjam meg az anyukámnak h megjött a menstruációm?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 20:04
 1/8 Qufilus válasza:

Nincs ebben semmi különös, ha csak nem vagy fiú, vagy poszáta.

Csak mondd meg neki. Mindenképp tudnia kell róla.

Tök természetes dolog, mint az, hogy egy 12 órás maratoni gépezés után éhes vagy.

2014. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De mégis mit mondjak?
2014. aug. 15. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Anya, képzeld, szerintem megjött, ma véres volt a bugyim. Valami ilyesmit mondj neki, nem fogja leharapni a fejed :)
2014. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Remélem
2014. aug. 15. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy megjött. :D Ennyi.

Vagy is: "Anya, megjött." Vagy valami ilyesmit.Tök mindegy, végül is az anyukád.

2014. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Skorpió87 ***** válasza:

Nem hinném, hogy bárki is komolyan gondolná ezt a kérdést.


Talán szégyelled? Mondjuk hülyeség is lenne. Ezt egy Anyának tudni kell, hogy tudja a lánya már nagy lány testileg ! Továbbá tanácsokkal el tud látni, mindenképpen tudnia kell. Valószínű nem bizalmas köztetek a viszony, de ettől függetlenül beszélni kell vele, méghozzá azonnal.


Gondolom van eszed és használsz valamit. Ne gyerekeskedj, főleg nem innentől kezdve !

2014. aug. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Skorpió87 ***** válasza:

Egy Anya erre mit mond? Örül neki, mert ez egy egészséges dolog.

Azt hittem, hogy azért mindenki beszél erről az Anyjával, legalábbis nagyrészt. Ennyi bizalmi viszony sincs...?



Aki bolond, az ítél el, vagy kiabálna Veled. De gondolom nem ez a helyzet.

2014. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves kerdezo tokeletesen megertelek nekem volt egyszer hogy megjott de fellepesem volt egesz nap es nem volt ott semmilyen csaladtag vsak osztalytarsak,baratok nekik elmondtam anyukamnak nem sem a noveremnek senkinek csak 3 embernek.Anyukam azota se tud rola mert kiderult hogy az csak riasztas volt es nem jott meg holnap ujra.En nem tudom hogy fogom neki megmondani es mondjak is hogy ez tok termeszetes dolog stb..de nekem orulni fog neki meg azt mondja hogy majd elmegyunk soppingolni de megfogom neki mondani hogyha barkinek elmondja en nagyon haragudni fogok ra.neharagudj ha ezzel nem segitettem vagy mar elmondtad neki ja es az ekezetekert is ezer bocs.
2015. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!