Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A wc papírt miért hívjuk...

A wc papírt miért hívjuk egészségügyi papírnak?

Figyelt kérdés
Azonkívűl, hogy a fenekünket és a puncinkat töröljük vele, semmi másra nem használjuk.
2014. aug. 16. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert amikor ezt kitalálták, akkor a WC szót nem illett használni, meg semmi olyat, ami az alsó felével volt kapcsolatban valakinek. Ezért van egészségügyi betét, régen volt egészségügyi bugyi (olyan bugyi, aminek gumibetétje volt, hogy ha a vatta átázna, akkor ne kenjen mindent be), stb
2014. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
De, másra is használjuk. Én a farkam törlöm bele ha spermás.
2014. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké kettes, te a spermát oda kened jobb híján! Majd egyszer biztosan tapasztalod a puncit is.
2014. aug. 16. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert sznobosabb - okosabban hangzik.
2014. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még a 70-es években voltam ált. iskolás, és egyszer az igazgató felmérést tartott eü. papír ügyében, hogy kinél nincsen? (Mert a WC-ben nem volt, ki-ki önkiszolgálta magát!) Én elértettem a dolgot és úgy véltem orvosi igazolásról van szó, ezért némi gondolkodás után jelentkeztem. Persze WC-papír volt a tisztasági csomagomban, de nem erről szólt a kérdés. :DDD
2014. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!