Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orrsebekre való kenőcsöt/gy...

Az orrsebekre való kenőcsöt/gyógyszert tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Nem szokott vérezni az orrom de most 7 napon belül 2x is vérzett elmentünk orvoshoz. Írt fel gyógyszert ami már elfogyott és mindig kiszárad az orrom és tegnap vérzett nem tudtok vmi(ha nincs más alternatív gyógymód is jó) gyógymódot/gyógyszert. A lényeg hogy hasson fontos lenne mert jövőre felvételizek és nem akarok még emiatt is aggódni. Előre is köszönöm.

2014. aug. 17. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen bajom hónapokig. Bepanthen kenőcsbe mártsd a fülpálcát bele és óvatosan kend az orrod belsejébe. Egy idő után teljesen regenerálódik a nyálkahártya.
2014. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az orvosodtól vagy a patikában a gyógyszerésztől tanácsot kérni okosabb ötlet, mint neten ismeretlenektől
2014. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat am kértünk segítséget adtak is gyógyszert egyet mindenféle vérzésre és egy kenőcsőt ami benedvesíti a nyálkahártyát de a tabletta elfogyott és hamarosan a krém is és azidő alatt amíg szedtem őket nem mertem orrot fújni és tudjátok milyen szar hogy ráadásul meg is fáztam. Szóval ez az utolsó reményem.
2014. aug. 17. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!