Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet pajzsmirigyrendellene...

Ez lehet pajzsmirigyrendellenesség?

Figyelt kérdés

Már egy pár éve kezdődött... Nagyon fáradékony vagyok, még ha 8-10 órát alszok, akkor is olyan vagyok, mint aki napok óta nem aludt. Suliban nehezen figyelek órákon, és nehezen tanulok otthon is. Mindig is vékony voltam, mondjuk ezzel nincs is baj,de ha akarnék se tudnék hízni. Sokszor fáj a fejem (bár nem tudom, ez lehet-e amiatt). Gyakoriak a hangulatváltozásaim is, sokszor elviselhetetlen vagyok.:D

Lehet, hogy nem működik rendesen a pajzsmirigyem? Vagy esetleg más bajom van? Válaszokat előre is köszönöm!:)



2014. aug. 18. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
És orvosnál még nem voltál ezzel???? Sürgősen kell csináltatni egy TSH vérképet!!!
2014. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
voltam vérvételen,de nem tudták megmondani?hogy mivan...úgyhogy vissza hívtak
2014. aug. 21. 11:06
 3/4 A kérdező kommentje:
de jobb lenne,ha a kérdésre válaszolnál...
2014. aug. 21. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, igen. Nekem túlműködik. Gyógyszert kell szednem, amitől mindig fáradtnak érzem magam, előtte mindig energikus és aktív voltam. Neked valószínűleg alulműködhet, ha gyakran fáradtnak érzed magad, de nem vedd készpénznek.
2014. szept. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!