Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Füvesek, ti mennyire hülyültet...

Füvesek, ti mennyire hülyültetek meg a marihuanától?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt olvastam hogy kevésbé káros mint az alkohol, amiben lehet van is valami, mert nem láttam még füvest összehugyozva-szarva fetrengeni, de alkoholistát igen. Meg alapból a bulikon a füvesek sokkal békésebbek mint a részegek. Múltkor elszivtam 1 jointot, röhögtem mint az állat meg valahogy jó kedvem volt de magamnál voltam, nem úgy mint amikor iszok, nem szédültem meg semmi. Aztán meséltem az egyik haveromnak, mire ő hogy azért ne szokjak rá, mert hogy ő ismer pár füvest akik totál hülyék lettek tőle, mert elfüvezték az agyukat. Ez mennyire igaz? És most nem moralizáló birkák válaszát várom akik szerint minden ami illegális az rossz de a pia meg a cigi jöhet. Mert az olyanok véleménye nem érdekel, szóval idióta parasztok kiméljetek. Olyanok válaszát várom akik jointot szivnak.

2014. aug. 18. 23:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%

Legjobb barátom bátyja autista lett tőle, már nem merik egyedül sem hagyni. Persze minden a mértékletességen múlik, ő nagyon túlzásba vitte. De nekem egy elrettentő példa marad, és inkább maradok a kulturált alkoholfogyasztásnál.

Közben az alkohol is pusztítja az agysejteket, és káros például a májra, szóval mindennek van hátránya :S

2014. aug. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
52%
Én még nem próbáltam de az unokatesóm igen és azt mondta hogy rá annyi hatással volt hogy elaludt tőle. Azótta se szívott...azt mondja hüjeség :D de kinek hogy...:P
2014. aug. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
18%
Hát nem tudom mi ebben az igazság, de azt igem, hogy a bátyámnak legalább 10-et zuhant az IQ-ja amióta csinálja, és néha heteken keresztül zombiként viselkedett. Hosszútávon károsabb, mint az alkohol meglátásom szerint, legalábbis az agyra nézve.
2014. aug. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
rám semmilyen hatással nincs, csak bealszok tőle. :D
2014. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 tetro ***** válasza:
100%

00.00

autista lett tőle? tényleg? komolyan ezt így leírtad?

2014. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos a füvet összekeverik sokan a bio cuccokkal, amit néha akár még a netről is megrendelhetsz legálisan! Na azok tényleg mérgek, én azokat tiltanám be és büntetném nagyon durván. A tiszta fű nem, vagy csak nagyon minimális kárt csinál. Én lediplomáztam "mellette", most normális munkám van. Nem érzem magam sz.r embernek azért, mert hétvégente nem berúgok a haverokkal, hanem esetleg elszívok egy cigit. Negatív változás max. annyi történt, hogy kicsit romlott a memóriám, de az sem drasztikusan.

Ismerek én olyan "füvest", akinek olyan hallucinációi vannak, hogy még mindig a zárt osztályon van..persze aztán kiderült, hogy 500 ft-ért vásárolt valami bio szart.

2014. aug. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
70%
Az, hogy a fűtől zombi meg autista leszel, akkor igaz, ha napi több grammot szívsz belőle. Ugyanúgy, mint az alkoholnál, ha minden nap berúgsz hamar meglesz a hatása. Ha hétvégente iszol még nem vagy alkoholista. Memóriád romlik, az tény. És nem leszel tőle agresszív állat, hogy kirabolj mindenkit az utcán, nem leszel merészebb sem, a közhiedelemmel ellentétben. Ahhoz már kicsit keményebbet is kell fogyasztani, mint a fű.
2014. aug. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
0%
Én mindig ki akartam próbálni, de vhogy mindig elmaradt. Kerti cuccból, ami vadon termett lehet vhogy csinálni cuccot, h kipróbálhassam végre?
2014. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 tetro ***** válasza:
81%

07.59

autista a fűtől sehogy sem leszel...

2014. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Hát én nem bio sz*rt szívtam, hanem rendeset, abból viszont nagyon sokat. Pszichózisom lett; szerencsére nem maradandó, gyógyszerrel könnyen kezelték, de elképesztően borzalmas volt. Még a macskámtól is rettegtem. Nem fogom elfelejteni, az tuti.

Viszont egy ilyen állapot nem egy, kettő vagy öt alkalom alatt alakul ki, hanem sok, és egyáltalán nem szabályszerű. Van, aki hajlamos rá, van, aki nem. Én sajnos elég gyenge lelki alkat vagyok, de legalább tanultam belőle. :)


Autista pedig sosem leszel fűtől, aki autista az úgy születik, te túlképzett első válaszoló... :D

2014. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!