Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetseges, hogy a sok Marihua...

Lehetseges, hogy a sok Marihuanatol multak el a csomok a mellemben?

Figyelt kérdés
2 hete kb mar minden nap tolunk egy kis hasist vagy marist, es ma azt vettem eszre, hogy nincsenek csomok meg dudorok a mellemben. Lehet, hogy tenyleg rakolo hatasa van, es az rak volt a mellemben...?

2014. júl. 7. 13:13
 1/7 anonim válasza:
Persze hogy lehetséges tudományosan bizonyított tény hogy segít valamint amerikában(egyes államokban) gyógyszertárban receptre adnak marihuánát mindenesetre azért elmennék egy orvosi kivizsgálásra (a marihuánát viszont nem említeném:D)
2014. júl. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Már bocsánat, de átkozottul kizártnak tartom. A sokkal valószínűbb magyarázat az, hogy egyszerű hormonális okok miatt érezted a mirigyeket a melledben, és a ciklusod előrehaladtával már nem olyan duzzadtak. Ennyi.
2014. júl. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Még Amerikában sincs olyan marihuána, amelyik 3 hét alatt elmúlaszt egy érezhető méretű rákot.
2014. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2014. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Amerikában is fájdalomcsillapítóként adják receptre, nem rákellenes gyógyszerként. Különben már nem lennének rákos emberek.
2014. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
az nem rak volt ,de nekem is elmulasztotta a kannabisz
2014. aug. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csomót sokmindent okozhat, nem csak daganat lehet. Én egyszer elmentem dokihoz egy csomó miatt, arról pl. kiderült, hogy izzadsagmirigy gyulladás.
2023. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!