Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikroham a marihuanátol?

Pánikroham a marihuanátol?

Figyelt kérdés
na szal amikor 1x fuveztem totál bepánikoltam de atomra elszált az agyam vertem magam a foldhoz bepánikoltam aszthittem ugymaradok na de miutan áttalutam 3 napot dumaltam haweral és asztmonta azért volt roszz mert megijedtem elkellet volna lazulnom valami jo kis raggae-t hallgatnom és szálni szoval lehet h másodszor is nekifutok ..elofordulhat még1x h rohamot kapok?
2011. szept. 1. 20:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Igen. Én nem eröltetném,mert egyre rosszabb lehet,
2011. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Igen, érdekes dolog ez...volt egy jóbarát, aki ugyanígy reagálta le a dolgot (nem egyszer)

A párom meg éppen holt vacakul lesz tőle.

Ki tudja mitől :)

2011. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én mindig beparáztam és hallucináltam tőle. Más szétröhögte magát, én meg rettegtem.. :-)
2011. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
én elsőre túl szívtam magam, azóta sem próbáltam. Teljes pánik, halálfélelem, hányás. Nem mertem elaludni mert azt hittem többé nem kelek fel. Úgyhogy soha többé.
2011. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:

Szerintem nem kellene többet próbálnod.

A pánikroham állandolsúlhat és a legrosszabb benne hogy akkor is rohamod lesz mikor csak simán sétálsz az utcán, majd emiatt antidepreszánst kell szedned. És ebből nem sokan gyógyulnak ki. Vannak olyan estek amikor egyes drogokba olyan anyagot kevernek bele, hogy az illető elmegyógyintézetben van azóta. Hidd el nem hazudok, nagyon rossz hatásai lehetnek a drogoknak, és mindenki máshogy reagál rá valaki birja valaki pedig nagyon rosszul jár. A pánik roham nem játék, és ha állandóvá válik akkor nagyon nehezen és nagyon sok évbe telik mire valaki kigyógyul belőle!

2011. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
nemprobálom ki ! lebeszéltetek rola thx
2011. szept. 2. 00:14
 7/28 anonim ***** válasza:

aztarohadt!

mekkora hülyeségeket írtok....XD


a fű nem okoz pánikrohamot, se rettegést, se pörgést...de főleg nem halucinációt....


a pánikrohamod azért lehetett mert gondolom előtte is féltél tőle...és amikor beüt a cucc....elfog a "uristen bedrogoztam" érzés...

a fűbe még nem halt bele senki...

ha most kezded, akkor én azt ajánlom hogy semmiképpen se házban csináljátok...valami elhagyott játszótér tökéletes lenne...az a lényeg hogy a haveroddal figyeljetek egymásra...ne hagyd hogy egyedül hagyjanak..halgass telóról zenét vagy valami...jah..és ne tegyegyetek bele sokat...csak apró adagokat...inkább sok kicsi cigi, mint egy nagy...


ne add fel..sok jóból kimaradsz...írj priv e-mailt...segítek ha kell, mert elősször én is tulszívtam magam, de nem adtam fel...megtanultam irányítani a gondolataimat..és így ki tudom élvezni a cuccost..


persze amugy nem akarlak rábeszélni...ez csak tanács...ha már csinálod, így csináld..


jah amugy nem muszály regi...valami olyan zene kell amit ismersz és szereted...de ne goa mert az tul durva ehhez XD

2011. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
csípem a raggae-t :D
2011. szept. 5. 19:07
 9/28 anonim ***** válasza:
na figyu, az elozo kommenteloket ne vedd komolyan. 27/f vagyok, mar 17-eves koromban aktiv smoker voltam. 12 evig szivtam, a panikrohamok, teveszmek, skizoid tunetek az eletem reszeve valtak, es a vegen mar abban is megakadalyoztak, hogy lemenjek a boltba. Rengeteg kapcsolatom ment szet, es semminek nem kerult pont a vegere. Persze, hogy nem okoz fizikai fuggoseget, de az kit erdekel, ha mar reggel elszivsz egy cigit, h elszallj. Szoval, 2 hete nem szivok, mulnak a rohamok, olyan mintha most szulettem volna es most kezdem megismerni a korulottem eloket. Ez egy nagyon kemeny drog hosszutavon, arra vigyazz h ne legyen az eleted resze. (es nem tudom azt modnani, hogy nem fogok tobbet) pisz
2011. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
(azt elfelejtettem, hogy vannak kevesbe erzekeny emberek akiknel ez nem okoz ilyen psziches torziot, de Te nem az a tipus vagy a kerdesed alapjan) ha erdekel komolyabban a tema, nezd meg ezt az eloadast : ) [link]
2011. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!