Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hőérzet növelésre van valami...

Hőérzet növelésre van valami módszer?

Figyelt kérdés
Ez csak eszembejutott arról, hogy ugye elkezdett hűlni az idő a 40 fokhoz képest. Én pl nagyon fázós vagyok, alig várom mindig a fűtésszezont és maxra csavarom rögtön a radiátorokat, mert egyszerűen nem bírok működni 25 fok alatt, szinte fáj a hideg. Ez ugye költséghatékonyságból se jó, mert rengeteg elmegy fűtésre. Nincs valami olyan hosszútávú módszer, ami kilövi a hőérzetemet? Valami gyógyszer, vagy ilyesmi? És nem elég, ha a testhőm emelkedik, mindig utálom amikor mondják, hogy csináljak 10 guggolást és jobb lesz, mert megcsinálom, és kereken fél percig jó, aztán rosszabb mint előtte. Szóval erre van valami módszer, gyógyszer, eljárás, akármi?
2014. aug. 20. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Pulóver.
2014. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy utálod, amikor testmozgást ajánlanak, de az nekem pl. sokat segít. Nem kell egész nap tespedni, 20 perc torna vagy a takarítás jót tesz, mert felpezsdül az ember vérkeringése és ettől nő a hőérzet. Vagy igyál forró kakaót/teát, az is egy időre megoldja a dolgot. Vagy vegyél fel egy plusz pulcsit és kész.

Egyél naponta fokhagymát, az tisztítja az ereket és javítja a vérkeringést.

Egyszerűen pocsék a vérkeringésed és ha mondjuk sosem mozogsz, akkor csak még pocsékabb lesz.

Tapasztalat... Mióta rendszeresen mozgok, sokkal kevésbé vagyok fázós.

2014. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Öt percig tényleg jobb, de aztán sokkal rosszabb lesz, sokkal jobban "arcon csap" a fázás amikor visszahűlök, amikor visszalassul a vérkeringésem.
2014. aug. 20. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!