Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvászavarra hatásos módszer?...

Alvászavarra hatásos módszer? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Már a nyár beállta óta nem tudok hajnali ötnél előbb elaludni.Valamiért megnyugtat,amikor már szürkület van,attól álmosodok el igazán.Ennek kapcsán borul az egész napom,általában délig alszom,de volt a napokban olyan is,hogy d.u. négyig.Direkt többször is kipróbáltam,hogy Felkelek mondjuk nyolckor,és este tizenegykor lefekszem,de még úgy sem tudtam elaludni.:( Sokszor hánykolódok,felkelek.Van olyan,hogy álmosnak érzem magam,de nem tudom elaludni mégsem.Ami még nagyon zavar,hogy folyamatosan kattog az agyam...egyfolytában gondolkozok,nem tudok leállni,csak akkor,ha már végkimerültségben vagyok.:/ Mit tehetnék?
2014. aug. 18. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

EZ engem is érdekelne, mert ezt a kérdést szóról szóra én is írhattam volna.


A különbség csak annyi, hogy én évek óta nem tudok normál időben aludni :(

2014. aug. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyen durva sose, de mindig azt mondták, mozogjak vagy sportoljak és akkor azért el tudok fáradni. Ez valóban sokat segített. Én is sokat gondolkodom és ez tényleg zavaró, de megpróbálok mindig az alvásra koncentrálni, ha valami eszembe jut, azonnal "elhessegetem". Szedtem régebben Sedatif PC-t, de hát igazából nem tudom eldönteni, hogy hasznos volt-e.
2014. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja,meg ami kimaradt h suli időben is 5:30-kor kelek és 2-nél előbb képtelen vagyok elaludni.-.-"

#1:remélem találunk megoldást erre!:)

#2:köszi,ezeket kipróbálom!

2014. aug. 18. 22:37
 4/5 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok az elalvással.
2014. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez a helyzet , olyan mintha a szemem egy monitor lenne és ha kikapcsoljuk, attól még látjuk magát a monitort, tehát hiába csukom be a szemem, van hogy 3-4 órát fekszem mozdulatlanul de semmi. 3 nap után már annyira kiborultam hogy kórházba kerültem 3 napra, igazából, most ennek annyi az eredménye h pszichológushoz kell járnom -.- és nyugtatót írtak fel amit 3asával szedek de így sincs semmi hatása,max annyi hogy nyugodtan nem alszom, de megnyugtat hogy nem vagyok egyedül.17/L
2014. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!